Novinky z LMC #1: Jdeme kandidátům naproti

Naše produkty pro vás neustále inovujeme, abyste z náboru i vašich zaměstnanců dostali co nejvíc. Aby vám žádná z novinek neunikla, budeme vám je pravidelně představovat i u nás na Magazínu. Tady je prosincová várka toho nejdůležitějšího od nás.

Novinky z LMC leden 2022

Jobs.cz je lidem ještě blíž

Vyhledávač v novém. Tohle na vlastní oči pocítí hlavně kandidáti. Nasadili jsme novou podobu kartiček výsledků v našem vyhledávání na Jobs.cz. Díky tomu kandidáti vaše pozice najdou ještě snadněji. 

Našeptávač s historií. Velká část kandidátů se k nám vrací hledat podobný typ pozic. Abychom jim to usnadnili, přidali jsme k vyhledávání našeptávač, který jim umožní snadno zopakovat poslední volby. 

Hledání ve více lokalitách. Poměrně častý scénář při hledání práce je, že lidé hledají ve svém rodném městě a pak v tom nejbližším velkém, kam by za prací mohli dojíždět a získat tam lepší platové podmínky. Tuto situaci reflektujeme a přidali jsme nově možnost vyhledávat ve dvou a více lokalitách najednou. 

Práce za rohem s větším dosahem

Nově i na webu. Abychom ještě zvýšili dosah naší mobilní aplikace Práce za rohem, zveřejňujeme inzeráty nově i na webu. Díky této novince se nám daří přivádět k vašim pracovním nabídkám více kandidátů. 

 
Sdílejte