Nové videokurzy od hvězdných lektorů na Seduo.cz: Pánek a Ludwig

Vzdělávací platforma Seduo.cz nabízí 360+ videokurzů ve 13 různých kategoriích. Aktuálně nabídku rozšířili hned dva mimořádní lektoři.

Nové kurzy Seduo.cz 2022

Dělat věci po svém, chybovat a zkoušet to znovu a lépe. Občas mít strach, ale vždycky najít odvahu vyšlapávat vlastní stopu. Své o tom ví spoluzakladatel a ředitel humanitární organizace Člověk v tísni. Ve videokurzu zaměřeném na seberozvoj nabízí osobní postřehy, které se mu osvědčily během jeho cesty. Otevřeně mluví o riziku vyhoření, které hrozí i u silných lídrů, o boji s vlastním egem a dalších zkušenostech, které studentům pomohou vyrovnat se s případnými neúspěchy a stát si za svým.

Petr Ludwig: Myšlenkové mapy

Víte, jak funguje myšlenková mapa? Autor bestselleru Konec prokrastinace a popularizátor kritického myšlení v novém videokurzu vysvětlí, jak si pomocí zdánlivě chaotické vizualizace utřídíte své myšlenky. Technika je vhodná pro každého v mnoha situacích, v pracovním i osobním životě. Pomůže udělat si pořádek ve vlastní hlavě, zlepšit efektivitu, soustředění, kreativitu i paměť. Studenti dostanou přesný návod, jak vytvořit kvalitní myšlenkovou mapu a jak ji využít.

Chcete vědět víc? Podívejte se na Seduo.cz.

 
Sdílejte