Nová Ročenka LMC je větší a překračuje hranice. Stáhněte si unikátní zprávu o stavu pracovního trhu

Ročenku vydáváme už počtvrté a tahle je ze všech nejobsáhlejší. K již tradičním informacím o trhu práce jsme do ní propsali tipy k tomu, jak pracovat a růst bez hranic – ať už těch jazykových, regionálních, nebo mentálních. Více než sto stran čtení si můžete stáhnout ve verzi pro desktop anebo tablet. Co všechno na nich najdete?

Ročenka LMC 2022/2023

Přehledná data o pracovním trhu

Kolik lidí vůbec v Česku pracuje? Jak? Jaké mají průměrné mzdy? A jak se v práci cítí? To všechno v Ročence LMC najdete zpracované nejen ve formě grafů, ale i s popisem těch nejzásadnějších trendů.

Tipy pro lepší spolupráci

V roce 2022 jsme v Česku přivítali desítky tisíc nových pracovníků, hlavně z Ukrajiny. Abychom si vzájemně pomohli, je třeba především ochota spolupracovat. Obě strany jsou tomu nakloněny, a tak se podíváme, jak to může podpořit i zaměstnavatel.

Návod ke zdravému růstu

Každoročně podnikají cestu do zahraničí desítky českých firem. A pokud o ní uvažujete i vy, nebo se na ni už chystáte, může vám ročenka pomoci. Doslova jsme ji totiž protknuli tématem růstu firmy přes hranice a podívali jsme se na něj z pohledu práva, HR, ale i manažerů.

Kam se posouvá LMC

Naši současnost, ale i budoucnost v rozhovoru poodhalí náš šéf Milan Jasný. Krom toho si s Alfredem Simunou povíme i to, kam se posouvá náš produktový vývoj. V Ročence se podíváme také na to, nakolik se liší český a slovenský pracovní trh. V obou zemích si plánujeme čím dál více pomáhat a prvními vlaštovkami je i několik zbrusu nových produktů.

A spoustu inspirace pro lepší práci

Ať už chcete vědět, co číst, poslouchat, nebo s čím si ještě můžete v kanceláři hrát, jsme tu i pro vás. Dozvíte se třeba, jak si rozšiřovat obzory i v našem oboru, nebo zaručené tipy, jak si doplnit šťávu.

Přejeme parádní čtení!

Ročenka LMC 2022/2023 pro počítač

Stáhnout (pdf, 17 MB)

Ročenka LMC 2022/2023 pro mobil

Stáhnout (pdf, 59 MB)
 
Sdílejte