Nespokojte se s obyčejným účtem. Naučte se Atmoskop.cz využívat naplno

Váš účet na Atmoskopu někdy vznikl, lidé k němu postupně přidávají hodnocení a najednou to udělají třeba na vaši výzvu. Tím ale možnosti zdaleka nekončí. Nebojte se jich proto využít. Máte například přehled, kolik máte sledujících a jak si stojíte oproti konkurenci? Poradíme, jak na to.

Atmoskop.cz pro firmy

Atmoskop.cz si zakládá na férovém přístupu k zaměstnancům i firmám. Pěkné hodnocení si tam nekoupíte – takhle to prostě nefunguje. Ale možná i díky tomu, je Atmoskop.cz největším hodnotícím portálem na našem trhu. Zná ho víc než 30 % všech Čechů a najdete na něm přes 150 000 hodnocení více než 30 000 firem. Kandidáti se tam poohlíží po zaměstnavatelích, kteří by jim firemní kulturou sedli, po volných pracovních místech a samozřejmě pokukují po hodnocení ostatních firem.

Věděli jste, že průměrné hodnocení na Atmoskop.cz je 69 %? Jak je na tom vaše firma?

Vylepšete svůj profil

Pokud patříte k nováčkům na Atmoskop.cz a nevíte si rady, jak přitáhnout ty pravé, kterým bude blízká vaše firemní kultura, můžete začít tím, že se odlišíte od ostatních a vylepšíte svůj profil. Funguje to vlastně podobně, jako když upravujete své firemní nebo i osobní účty třeba na facebooku. Ať už zvolíte jeden, nebo druhý balíček pro firmy, získáte možnost:

  • Nahrát do profilu úvodní fotku a logo firmy.
  • Poslat své inzeráty všem, kteří sledují váš profil.
  • Propojit svůj profil s Jobs.cz a Prace.cz.
  • Odstranit ze svého profilu reklamy na další firmy.
  • Využít balíček inzerátů na Atmoskop.cz

Ti náročnější můžou rovnou zvolit balíček „Profil Premium“, který mimo předchozí výhody zahrnuje možnost propagovat vlastní firmu napříč webem Atmoskop.cz nebo začít využívat podrobný měsíční report včetně vývoje vašeho hodnocení v čase.

Zjistěte, jak na tom s firmou aktuálně jste. A nebo se pusťte do vylepšování rovnou a zkuste jeden z balíčků služeb pro firmy. Nebojte se skrz formulář nezávazně kontaktovat marketingovou manažerku Andy Líbeznou, se vším vám ráda poradí. Případně se s ní můžete vidět na některém z webinářů „Úvod do Atmoskopu“ a na vše se zeptat – stačí si vybrat termín, který vám bude vyhovovat.

Obavy hoďte za hlavu

Hodnocení stávajícími, ale především bývalými zaměstnanci může být někdy ožehavé téma v jakékoliv firmě, ať už pro její kulturu děláte cokoliv. Ne každý člověk se totiž hodí pro každou firmu a obavy z toho, že hodnocení nebude překypovat optimismem, jsou pochopitelné. Ale nebojte se – na Atmoskop.cz se každý komentář před zveřejněním kontroluje a prochází ověřením. Navíc pokud se vám u komentáře něco nezdá, můžete kdykoli reagovat a uživateli (i když je jeho komentář anonymní) jako firma odpovědět. Rovné podmínky tak mají zaměstnanci i firmy a veškerá hodnocení musí splňovat Férový kodex.

Je dobré vědět, že stávající zaměstnanci firmu obvykle hodnotí lépe než ti bývalí. Není tedy nic jednoduššího než obratem rozeslat hodnotící dotazník.

 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0