Nemáte (na) kariérní stránky? Naše novinka vám píchne

Jste menší firma, kterou zasáhla pandemie, a nemáte v měšci zlaťáků na rozdávání? I přesto můžete mít funkční kariérní sekci, která vám ušetří peníze i čas za nábor. V Teamiu jsme si pro vás připravili jednu vychytávku.

Kariérní stránky

Jsou období, kdy hospodářské výsledky firmě nehrají moc do karet. Třeba současná pandemická krize. Obvykle se to projeví i v jednotlivých odděleních, ať už v jejich rozpočtech pro následující čtvrtletí, nebo v náladě mezi zaměstnanci. A HR se často tyto změny dotýkají nejvíc. I přes škrty ale můžete posilovat firemní kulturu a za hubičku lovit kvalitní kandidáty.

Vychytávka pro menší firmy

Jednou z cest, jak ušetřit peníze i čas personalistů, může být efektivní využití náborové aplikace Teamio. Ta totiž nově nabízí menším firmám užitečnou novinku – kariérní sekci na vlastním webu zdarma. Čísla mluví jasně, téměř 80 % kandidátů navštíví sekci Kariéra na webu společnosti ještě předtím, než se vůbec rozhodnou reagovat na pracovní nabídku.

Proto je žádoucí na firemních stránkách držet informace aktuální a relevantní. Sestavení webu a jeho správa ale nebývá vždy snadná a levná věc. A přesně v tuhle chvíli nastupuje kariérní sekce od Teamia.

Jak to funguje?

Jednoduše od nás HR dostane kus kódu, s nímž zajde za správcem firemního webu, který na web kód vloží. Personalista ještě musí pozici kromě Jobs.cz nebo Prace.cz vystavit i na kariérní sekci v Teamiu. A to je všechno. Nic víc dělat nemusíte. Žádného programátora nepotřebujete a řešit GDPR už vůbec ne, to je spolehlivě pořešené. Získáte na své stránky výpis pozic, které nabízíte – přímo je propojíte s Teamiem. Navíc se automaticky přebarví do stylu vašeho webu, takže nemusíte řešit design. A když vám někdo zareaguje na pozici, rovnou se vše ukáže v Teamiu.

Funkčně obsahuje kariérní sekce všechno, co nabízí klasická kariérní stránka. Můžete ji ovládat přes nastavení v Teamiu a k výpisu pozic si přihodit i filtry a dodatečné informace o lokalitě nebo profesi. To všechno opravdu úplně zadarmo, pokud máte Teamio EASY nebo SMART. Pro představu se můžete mrknout na ukázky z firem, s nimiž už spolupracujeme.

Nemáte ani svůj web? Na vás myslíme taky – stačí se nám ozvat a vytvoříme vám kariérní sekci přímo na Teamiu zdarma. Dostanete webovou adresu se jménem své firmy a můžete hned sbírat uchazeče.

Pokud ale nemusíte dělat ústupky a chcete kariérní stránky od největších profíků na českém trhu, zkuste specializovaný tým HR marketingu LMC. Tady se můžete mrknout na jeho výsledky:

 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0