Nejlepší agentura, kde pracovat? Vítěze určilo hodnocení z Atmoskopu

Soutěž Agentura roku, kterou pořádá týdeník Marketing & Media, vyhlásila vítěze pro rok 2023. Data z našeho portálu Atmoskop.cz figurovala v několika kategoriích a byla hlavním ukazatelem pro volbu agentury, v níž je radost pracovat.

Nejlepší agentura, kde pracovat 2023

Soutěž Agentura roku je projektem týdeníku Marketing & Media. Oceňuje výjimečné agentury, týmy a výrazné osobnosti z oboru marketingové komunikace a reklamy. Hledá ty, které v daném ročníku vyčnívají kvalitou odvedené práce, přístupem k oboru a jeho pozitivním formováním nebo tím, jak se starají o své zaměstnance, co dělají pro rozvoj talentů a jak odpovědný přístup mají ke společnosti a životnímu prostředí.

Na slavnostním vyhlášení výsledků pro rok 2023 získaly firmy ocenění mimo jiné v kategoriích Agentura roku (hlavní cena), Nejlepší transformace, Marketér roku, Agenturní startup roku, Nejlepší aktivita pro talenty, Odpovědná agentura. Data z Atmoskop.cz, získaná na základě hodnocení firem ze strany zaměstnanců, figurovala hned v několika kategoriích, hlavní slovo měla zejména v kategorii Nejlepší místo, kde pracovat.

Na shortlist nejlepších zaměstnavatelů vybraly Atmoskop a porota soutěže agentury Boomerang Communication, Effectix, Fragile media a Marketup. Rozhodující byla data z Atmoskop.cz založená na hodnoceních reálných zaměstnanců. Vítězem kategorie a Nejlepším místem, kde pracovat, se stala agentura Effectix, která dle vlastních slov vsadila na důvěru mezi firmou a zaměstnanci. Díky tomu se jí daří aplikovat potřebné změny a firemní atmosféra agentury získává velmi vysoká hodnocení.

Oslovte i vy ty pravé na Atmoskopu, kde se lidé dozvědí, jak to ve firmě skutečně chodí, a doplní si tak informace, které najdou na našich pracovních portálech Jobs.cz a Prace.cz.

 
Sdílejte