Na Techloopu jsme vylepšili vyhledávání. Počet odpovědí vzrostl téměř dvojnásobně

IT job board Techloop významně vyladil možnosti vyhledávání. Ajťáci a ajťačky nyní mezi tisíci nabídek na trhu snáze najdou pro sebe tu pravou. A firmám se tím pádem spíše přihlásí ti správní kandidáti.

Vylepšené vyhledávání IT pozic na Techloopu

Od března máme na Techloopu vyhledávání, které firmám zvýší šanci na úspěšný nábor v IT. Při zadání do vyhledávacího pole se kandidátům zobrazí tipy, podle kterých můžou upřesnit, co hledají. Obsahuje nejčastější filtry a našeptává technologii, kterou mají pravděpodobně na mysli.

Efekt se dostavil rychle. Již měsíc po nasazení se projevilo 40% zlepšení napříč základními výkonnostními metrikami: počtem impresí, počtem otevření inzerátů a počtem odpovědí.

Současně s inovací vyhledávacího pole jsme na Techloopu začali používat umělou inteligenci k lepšímu třídění a vyhledávání pracovních inzerátů. Jde vlastně o dvě strany jedné mince – dohledatelnosti inzerátů:

  • vylepšení inzerátů, aby se klíčové informace v nich párovaly s vyhledávanými slovy,
  • vylepšení vyhledávání, které uživateli pomůže správně napsat vyhledávací dotazy.

Hned v prvním měsíci po nasazení novinek počet odpovědí na inzeráty vzrostl téměř dvojnásobně, inzerci na Techloopu si teď můžete koupit v Teamiu.

 
Sdílejte