Magazín LMC jako největší český zdroj HR inspirace – postaráme se, aby vám nic důležitého neuniklo

Magazín nám roste pod rukama. Kromě článků u nás najdete i celou vzdělávací sekci, návodná videa nebo podcasty se zajímavými osobnostmi z oboru. Ponořte se do HR témat a pojďte růst spolu s námi.

O Magazínu LMC

Využijte rady odborníků, užitečná PDF a bavte se

O aktuálních tématech se radíme s právníky, psychology i HR specialisty z nejrůznějších firem. K vám se tak vždy dostane to nejlepší. Právní poradna, užitečná PDFka ke stažení nebo vtipné zážitky, které HRisty potkají, patří mezi nejoblíbenější články. Znáte je všechny?

Aby vám nic neuteklo, přihlaste se k odběru newsletteru LMC.

Děkujeme, už brzy vám novinky přistanou v e-mailu.

Stahujte HR bibli plnou dat

Ročenka LMC je krásná, tištěná a stáhnout si ji můžete i do počítače nebo mobilu. Před ostatními kolegy se pak budete moci blýsknout opravdu unikátní knihou plnou dat a inspirace. Najdete v ní rozhovory se zajímavými osobnostmi světa práce, podrobná data o pracovních změnách a spoustu dalšího.

Nachytřete se v HR akademii

Zajímají vás HR trendy, potřebujete si zopáknout základy anebo se v oboru teprve rozkoukáváte a hledáte zdroje, ze kterých se můžete něco přiučit? To se vám bude líbit naše HR Akademie. Věnujeme se tam náboru, odměňování, onboardingu a péči o zaměstnance nebo vzdělávání a jednotlivé materiály postupně doplňujeme o nejnovější informace.

Nezapomeňte, že jsme také na Facebooku a LinkedInu. Sledujte nás a budete v obraze.

Pusťte si HR videa

Koukání na Netflix si alespoň občas můžete zpestřit našimi videi. Žádné celovečeráky to nejsou, ale o to zajímavější budou pro vaši práci. Vybírejte z krátkých návodů a taháků – třeba Jak na pohovor. A nenechte si ujít Datovou snídani LMC nebo krátké tipy ve videu TOP podle Lucie. Všechna videa najdete jak v Magazínu LMC, tak na YouTube kanálu LMC. Nezapomeňte si zapnout odběr.

Chcete vyrazit za HR komunitou nebo s nimi chcete jen probrat nějaké téma online? Sledujte kalendář plný důležitých akcí pro personalisty. Díky němu si budete moci včas sehnat lístek nebo si rezervovat místo na webináři.

A ještě něco k poslechu

Podcast naHRávky je o lidech a HR. Najdete v něm inspirativní rozhovory s jedinečnými osobnostmi oboru. A podcast HRnek je vlastně zvukový newsletter. Dozvíte se z něj kratičké zpravodajství pro personalisty. Tak si nastavte odběr v telefonu. Jsme na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i Anchor.

A když není čas na delší čtení nebo poslouchání, nastavte si do e-mailu dávku zpráv z českých i zahraničních serverů. Newsletter HRnek je nejužitečnější zdroj zpráv pro všechny, kdo mají svou práci rádi. Těšit se na něj můžete každé úterní ráno.

 
Sdílejte