LMC získalo ocenění IT kancelář roku. Nechte se inspirovat

Nedávno jsme se v LMC stěhovali do nového sídla firmy v pražské Libni. Nyní naše prostory zvítězily v soutěži o Kanceláře roku. Z ocenění za výjimečnou realizaci máme velkou radost a zveme vás na prohlídku.

Kanceláře LMC získaly ocenění IT kancelář roku 2023

Vedle spousty novinek pro klienty a vylepšení produktů jsme u nás v LMC loni zažili i jednu velkou interní změnu. Stěhování naší pražské centrály. S celým projektem nových kanceláří nám pomohla společnost Capexus, která pracuje v duchu design & build. To znamená, že dokážou sesbírat podněty k projektu, podle nich kanceláře navrhnout a nakonec je i postavit. Zajímá vás, jak celý proces probíhá? Své zkušenosti jsme popsali v článku Jak zvládnout stěhování firmy, aby to nebyl očistec, ale očista.

Výsledek ocenila i porota prestižní soutěže Kanceláře roku. V 7. ročníku se sešlo více než 700 přihlášených realizací. Sídlo LMC získalo titul IT kanceláře roku. Odborná porota hodnotila interiéry z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace (technologické, materiálové i praktické), atmosféry a především kvality pracovního prostředí. Napříč všemi kategoriemi oceňuje atraktivitu pracovního prostředí a to, nakolik je kancelář příjemným místem k bytí, když už velkou část svého času trávíme na pracovišti.

Vítězné kanceláře tak kromě místa pro práci umí zaměstnancům nabídnout i něco navíc. U nás v LMC je to třeba zenová zahrada na relaxaci, společný prostor Plaza určený pro setkávání nebo čajovna, kde vyřídíte vše potřebné u šálku voňavého nápoje. Zveme vás na prohlídku!

LMC tak potvrzuje, že patří mezi společnosti, které se snaží vytvářet svým lidem atraktivní, funkční a příjemné prostředí pro jejich práci. A třeba i motivovat ostatní, aby se zvelebováním pracovních prostor také aktivně zabývali.

Více o soutěži a další inspirativní prostory najdete na webu www.kancelareroku.cz.

 
Sdílejte
Zenová zahrada LMC
Chcete být v zenu? Pak jste tu správně. Naše zenová zahrada je určena k relaxaci, meditaci a kompletnímu odpojení od kancelářského ruchu. Tady se nemluví, nepracuje, ale dělá se nic.
Recepce LMC
Prostorná a zelená recepce nám umožňuje pohodlně usadit návštěvníky. Nachází se tu i zenová minizahrada nebo fontánka, vše v souladu s feng-šuej.
Kanceláře LMC
Náměstí neboli Plaza je místo, kde se potkáváme pracovně, ale i na kafe či dortík. Káva tu teče výběrová a každý měsíc jiná.
Kanceláře LMC
Věděli jste, že houpání je forma aktivního odpočinku? Cvičí tělo i mozek, uklidňuje, uvolňuje svalové i psychické napětí. Bezvadné je mít tuhle možnost cestou od stolu ke kávovaru a jen tak se chvíli zhoupnout.
Kanceláře LMC
Čajovna často poslouží jako místo ke spontánní schůzce s kolegy. Voňavý čaj pomáhá nastartovat den i lépe přemýšlet.
Kanceláře LMC
Pst! Studovna je místo určené pro klidnou práci, když se člověk potřebuje soustředit. Dodržujeme tady ticho. Kolegy, kteří zde sedí, nevyrušujeme – ani pokud s nimi zrovna chceme mluvit.