LMC se mění na Alma Career. Naše služby pro vás zůstávají

Od 1. ledna se LMC změní na Alma Career Czechia. Kvalita produktů pro hledání práce a vzdělávání zůstane stále bezkonkurenční.

LMC se mění na Alma Career

Od nového roku začne oficiálně pod jednou značkou fungovat největší poskytovatel řešení pro lepší svět práce – skupina Alma Career, do které patří LMC od roku 2012. Změna názvu je součástí strategie mateřské společnosti a přináší s sebou víc možností než dosud. Cíl našeho podnikání to nemění. Věříme, že s ohledem na velké množství mezinárodních synergií získáte ještě vyšší kvalitu a rozsah služeb, které vám poskytujeme už dnes.

V Česku i dalších 10 zemích, kde existuje Alma Career, se snažíme, aby lidé měli svou práci rádi. Usnadňujeme personalistům nábor, vzděláváme je a pomáháme firmám zdokonalit jejich firemní kulturu.

Pro vás, naše klienty, se prakticky nic nemění. Mezi naše produkty i nadále patří pracovní portály Jobs.cz, Prace.cz či Profesia.cz a aplikace Práce za rohem, ATS nástroj Teamio, Atmoskop, vzdělávací Seduo, platový nástroj Platy.cz nebo pomocník pro firemní průzkumy Arnold. Novinkou v našem portfoliu je například festival pracovních příležitostí Career Expo.

Změna se týká pouze názvu společnosti LMC s.r.o. na Alma Career Czechia s.r.o. Nastane automaticky ze zákona a není třeba, abyste vy jakožto klienti vyvíjeli jakoukoliv aktivitu. Chcete-li vědět více, podívejte se na náš nový web Alma Career, najdete tam veškeré informace.

Těšíme se na spolupráci pod novým názvem a s osvědčenými produkty.

 
Sdílejte