Kudy k HR vrcholu? Sledujte 5 nejvlivnějších osobností oboru

Času na sebevzdělávání není nikdy dost. Když už ho máte, neplýtvejte jím. Kromě LMC magazínu se můžete podívat i do ciziny na ty nejzajímavější influencery v personalistice.

HR osobnosti

Meghan M. Biro, tornádo informací

Když se Meghan zrovna nevěnuje řízení vlastní firmy TalentCulture, píše na LinkedIn a Twitter, co se zrovna šustne v HR a jak toho můžete využít. Možná vás přesvědčí o tom, že pracovat 5 dní v týdnu nemá smysl, nebo vám ukáže nové cesty, jak používat technologii při náboru. Její inspirativní tweety pro vás můžou být důležité, hlavně pokud přemýšlíte, kam celý obor směřuje.

David Green, dávka know-how do uší

Pokud si rádi procvičíte poslech angličtiny a zároveň nasajete inspiraci ze zahraničního HR, David Green vás zabaví víc než jakýkoliv playlist. Do svých podcastů s názvem Digital HR Leaders si zve osobnosti z oboru, s nimiž si povídá hlavně o péči o zaměstnance nebo o firemní kultuře. Nedávným hostem byl například Dan Cable, který má netypické návody pro to, aby vaši zaměstnanci měli svou práci opravdu rádi.

Sharlen Lauby, barmanka lidských zdrojů

Mírně odlehčené čtení, které vás zároveň obohatí. Sharlen Lauby vám se svým blogem HR Bartender namíchá přesně takovýhle koktejl. Přijdou si na své jak ti, kdo se věnují náboru, tak ti, které zajímá produktivita zaměstnanců nebo třeba techniky zabraňující vyhoření. Protože jak HR Bartender radí: „Work responsibly!“

Chcete se profesně i osobnostně posouvat? Vyzkoušejte videokurzy od Seduo.cz. Své zkušenosti v nich předává i spousta českých influencerů.

Jörgen Sundberg, náborář v přestrojení

Tenhle rodilý Švéd pracuje jako recruiter v Anglii a píše na jeden z nejúspěšnějších blogů o HR. Nazývá se sice trochu tajemně Undercover Recruiter, ale najdete u něj jednoduché rady o tom, jak zvládat vlastní produktivitu nebo jak se poprat s prací na dálku.

Hung Lee, HR princ LinkedInu

Na téhle síti všichni jsme, ale jen někteří tam mají co říct. Mezi ně patří zrovna Hung Lee, který ve svých statusech vyzobává, co HRistům chybí a na čem je potřeba ještě zamakat. Víte třeba, proč by svět HR měl víc myslet v příbězích? Na svém profilu vám to Hung ukáže. Krom toho vede vlastní newsletter Recruiting Brainfood s nejnovějším obsahem z HR světa.

Výběr toho nejzajímavějšího z HR světa vám přinášíme i my v našem každotýdenním newsletteru HRnek. Pokud vám ještě do mailu nechodí, přihlásit si ho můžete tady.

 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0