Konverzace s Arnoldem pohlídají onboarding. Automatizovaně díky napojení na Teamio

Hledáte snadný způsob, jak sledovat průběh adaptace firemních nováčků? Díky propojení Arnolda s Teamiem to nikdy nebylo snazší. Arnold je totiž nyní napojen přímo na nábor v Teamiu a onboarding tak můžete spustit na jeden klik.

Automatizovaný onboarding s Arnoldem

Noví kolegové potřebují zvláštní péči a pozornost. Arnold má speciální sérii konverzací pro začínající zaměstnance, které se zaměřují na preboarding a onboarding. Více o tom, jak vše funguje, se dozvíte v článku. Nyní je Arnold navíc propojený s Teamiem.

Zvolte si verzi podle svých potřeb

Konverzace Arnolda můžete využívat samostatně nebo je napojit rovnou na náborový proces v Teamiu. V tom případě dojde po dokončení úspěšného náboru k automatickému naplánování průzkumů onboardingu.

Tipy pro personalisty a manažery nováčků

Konverzace s Arnoldem napojené na nábor v Teamiu si již vyzkoušeli například v McDonald’s. Poslechněte si v podcastu, jak jim v lepší práci s novými kolegy pomáhá zpětná vazba, dostatek dat a jejich analýza.

Pro uživatele Teamia a Arnolda, ale zároveň i pro ty, kdo s těmito produkty zatím nepracují, jsme také připravili webinář zaměřený na onboarding. Zaregistrujte se zdarma a zjistěte:

  • jak mít přehled o onboardingu a jak zpětnou vazbu na adaptaci automatizovat,
  • jak může Arnold pomoci HR a manažerům zlepšit úspěšnost adaptace,
  • jak vypadá struktura konverzací a plán pro nováčky,
  • jak může Arnold zatraktivnit zpětnou vazbu,
  • jak může Teamio plně automatizovat spuštění onboardingových průzkumů na nováčky,
  • jak vypadá názorná ukázka reportů a jak s nimi pracovat.
 
Sdílejte