Každým dnem hledá víc a víc lidí práci za rohem. Nenechte si je utéct

Jako každý rok i letos přichází podzimní náborová smršť. Aplikace Práce za rohem, ve které si uživatelé můžou najít pracovní nabídky z okolí, proto na začátku září odstartovala kampaň, která do aplikace přivádí nové uživatele. Jen za polovinu září jejich počet narostl o 38 %, je tedy ideální čas na vystavení pracovních pozic.

Práce za rohem - nábor zaměstnanců

Aktuální kampaň Práce za rohem kandidátům jasně říká, že práci si nemusí hledat nijak daleko a odpovědět mohou snadněji než na tradičních portálech Jobs.cz a Prace.cz. Prostě že svoji budoucí práci mají doslova v kapse.

Kampaň zatím slaví úspěch a za polovinu září, kdy je k vidění především online, se počet uživatelů aplikace zvýšil o 38 %. Jen pro kontext, standardně aplikace umí oslovit až 546 tisíc lidí a průměrnou nabídku vidí 84 kandidátů. Celá aplikace je přitom navržena tak, aby byla co nejsnadnější na používání, a to jak pro firmy, tak pro kandidáty. Zpravidla proto platí, že firmy dostanou první reakce už do 11 hodin. Byť to samozřejmě závisí na atraktivitě dané pozice či lokalitě.

Práci v ní nejčastěji hledají lidé z řad modrých límečků, ale i administrativní síly nebo sezónní pracovníci, stejně jako všichni další, které trápí dojíždění za prací. Obecně přitom platí, že Češi nechtějí za prací dojíždět daleko, složitě nebo si za cestu ještě doplácet ze svého. Využijte proto situace – kandidátů hledajících práci za rohem je teď více než kdy dřív. Oslovte je i s vaší nabídkou!

TIP: K inzerci v aplikaci Práce za rohem můžete využít zakoupené kredity. Cílovka je oproti dalším portálům trochu jiná, vyplatí se proto téměř vždy využít více náborových portálů najednou.

 
Sdílejte