Kariérní stránky klientů LMC sbírají ocenění. Chcete mít své vlastní?

Kariérní stránky společností Aero Vodochody a Burger King se umístily na nejvyšších příčkách v soutěži Recruitment Academy Awards 2023. V obou případech jde o řešení na míru pro klienty LMC od specialistů z našeho HR marketingu.

Ocenění pro kariérní stránky klientů LMC

V Recruitment Academy Awards vybírá nezávislá porota nejlepší projekty v oblasti HR marketingu, employer brandingu a recruitmentu, které mohou sloužit jako inspirace pro ostatní. V již 8. ročníku soutěžil rekordní počet firem, přihlášeno bylo celkem 105 společností z Česka a Slovenska.

O to víc nás těší, že v RA Awards 2023 získaly ocenění hned dvě společnosti, kterým v LMC pomáháme vytvářet kariérní stránky. Naši klienti Aero Vodochody a Burger King (AmRest) se v této kategorii umístily na 1. a 2. místě.

Kariérní stránky patří dlouhodobě mezi zásadní nástroje personalistiky, jsou klíčovým místem pro oslovení vhodných uchazečů a komunikaci s nimi. V LMC je pro naše klienty vytváříme na míru s ohledem na aktuální strategii firmy a také cílení náborových kampaní na konkrétní segment volných kandidátů na trhu práce. Nechte se inspirovat vítězi a domluvte si s námi inzerát v designu vašeho firemního webu na Jobs.cz. Rádi vám poradíme, jak na to.

Pokud vás zajímá, jak vypadají další kariérní stránky z dílny HR marketingu LMC, podívejte se na ně. Třeba si plácneme a taky oslavíte úspěch jako oceněné firmy.

 
Sdílejte