Kampaně pracovních portálů běží naplno

Reklamy Prace.cz, Jobs. cz a Práce za rohem osloví do půlky listopadu miliony lidí. Videa připomínají, že není potřeba spokojit se s průměrnou pozicí a změna bývá většinou k lepšímu.

Kampaně Prace.cz, Jobs. cz a Práce za rohem pokryjí všechny typy límečků a zaujmou jak ty, které v současném místě něco trápí, tak zaměstnance, kteří dosud o změně neuvažovali nebo se nemohli rozhoupat. Stále jsme v období velmi dynamických změn, a lidé proto hledají a budou hledat jistoty do budoucna.

Na různých příkladech ukazujeme lidem, jak konkrétně si změnou práce pomohou. Volných míst je aktuálně dostatek a dobré uplatnění najdou třeba na Prace.cz.

Zbrusu novou kampaň má náš portál Práce za rohem, s jehož chytrou aplikací zájemci uvidí nabídky ve svém okolí. Osloví zejména kandidáty, kterým vadí dlouhé dojíždění a hledají něco poblíž. Novou práci tak mají doslova v kapse.

Na ty, kteří jsou se svou prací v podstatě spokojeni, protože „je dobrá“, pak míří spoty portálu Jobs.cz. Pokušitelský tón a nabídka „skvělé šance na skvělý job“ spolehlivě nasadí brouka do hlavy i tomu, komu už by se věci ze šuplíků do obligátní „job change“ krabice nevešly ani náhodou.

Pro lidi z HR je to významný signál, že trh práce ožije a je vhodný čas oprášit své inzeráty i vyvěsit nové.

 
Sdílejte