Prosincový kaleidoskop s Veronikou & Butchi

Mít přehled o tom, co se kde šustne, se vždycky hodí. Začtěte se do pestrého výběru nejnovějších tipů od Veroniky Krejčové (Dubské).

Prosincový kaleidoskop s Veronikou a Butchi

Víte, že polovina z nás zkontrolovala sociální sítě během posledních 10 minut? A 90 % lidí běžně zažívá, že je blízký člověk kvůli telefonu ignoruje. Všem, kteří s digi nešvary chtějí zatočit a plánují si najít zdravější vztah k technologiím, může pomoci projekt Replug.me. Zapojte se do jejich 7denní výzvy pro zdravé digitální návyky nebo si poslechněte podcast o tom, jak ve firmě nastavit a udržet digitální well-being a komunikaci.

A pokud to s tou výzvou už dopředu lehounce vzdáváte, pojďte se namotivovat společně s Danielem Pinkem v jednom z nejsledovanějších TED Talks: The puzzle of motivation. Dalším skvělým pomocníkem v boji proti závislosti na technologiích může být aplikace Forest. Princip je jednoduchý, když vydržíte bez mobilu, poroste vám virtuální strom a pak za vás Forest vysadí strom skutečný.

U TED přednášek si vpravo dole můžete pustit české titulky. Může to být perfektní náhrada Netflixu. :-)

Veronika

  • Vánoční prospěšná inspirace. Impact Hub už loni připravil 14 tipů na dárky, které nejen potěší, ale také pomůžou, kde je to zrovna třeba. Letos se budou hodit také.
  • HRajete dál? Záznamy z HR konference, která fakty a daty usměrňuje paniku, jsou venku. Daniel Stach z ČT mimo jiné poradí, jak na to, aby se k vám dostaly ty správné informace.

Nešklebte se! Ani na naše chlupáče, protože například v Oklahomě za pošklebování a dělání ksichtíků na pejsky dostanete rovnou pokutu. Haf, a teď bych chtěla vidět váš pohled.

Štěk od Butchi

Veronika Krejčová (Dubská)
V rámci HR je Veronika renesanční bytostí. Prošla si neziskovkami, zakládáním coworkingových prostorů v ČR i korporátem, aby nakonec zakotvila na volné noze. Aktuálně je zapojena do více projektů, ale největší radost ji dělá pomáhat firmám vytvářet prostředí, kam lidé chodí rádi. Baví ji témata firemní kultury a networkingu. Žije ve srubu za Prahou se svým psem a manželem.
 
Sdílejte
Dáváte si při psaní inzerátu extra záležet?
0