Listopadový kaleidoskop s Veronikou & Butchi

Mrkněte se na pestrý seznam tipů nejen z oboru. Veronika připravila (za asistence a čmuchání Butchi) výběr tak, abyste získali opravdu rozmanitý přehled.

Kaleidoskop s Veronikou a Butchi

To, že náš mozek pracuje v pozitivním nastavení výrazně lépe, není velkým překvapením. Co se už ví méně, že se dá optimismus (ale pozor – bohužel i pesimismus) naučit. Zkuste to i s kolegy natrénovat během webináře Petra Ludwiga „Nastavení mysli v době krize“, který je k dispozici zdarma.

Pořádnou porci tipů, jak na štěstí nejen v práci v těžkých časech, dostanete na 6. ročníku mezinárodní konference Happiness@Work. Letos ve virtuálním 3D světě. A pokud se vám nechce čekat, mrkněte se ihned na 15 virtuálních aktivit, kterými můžete podpořit vaši firemní kulturu, vztahy a hlavně osvěžit online schůzky.

Takový online turnaj ve hře „kámen-nůžky-papír“ podle mě za vyzkoušení stojí.

Veronika

  • Chcete dodat kreativitu do svých poznámek nebo oživit prezentaci pro kolegy? Podívejte se na webinář Marcely Janíčkové, která vám představí, jak na sketchnoting a vizuální poznámky, a dost pravděpodobně zjistíte, že na tom s kreslením nejste vůbec špatně.

  • Už vám chybí večerní randíčka s kulturou? Podpořme společně česká divadla. Největší výběr představení na jednom místě najdete na Dramox.

  • Holky z Pokojovek vám pomůžou zazelenit kancelář i domácnost a taky ochotně poradí, jak se o tu zeleň starat. Takže už žádné kytky ve stylu žloutnoucích chcípáčků.

Jste ve stresu? Tak mi podrbejte kožich. Mazlení se psy a pohled do našich očí prý u lidí spouští tvorbu hormonu lásky – oxytocinu. Není zač.

Štěk od Butchi

Veronika Krejčová (Dubská)
V rámci HR je Veronika renesanční bytostí. Prošla si neziskovkami, zakládáním coworkingových prostorů v ČR i korporátem, aby nakonec zakotvila na volné noze. Aktuálně je zapojena do více projektů, ale největší radost ji dělá pomáhat firmám vytvářet prostředí, kam lidé chodí rádi. Baví ji témata firemní kultury a networkingu. Žije ve srubu za Prahou se svým psem a manželem.
 
Sdílejte