Jobs.cz prochází rozsáhlou modernizací, začíná spouštění nové verze

Vlajková loď LMC a nejoblíbenější portál k hledání práce u nás se připravuje na výzvy budoucnosti. Od 25. ledna 2023 spouštíme „nový“ Jobs.cz pro část (konkrétně 1/8) uživatelů, postupně během měsíce již bude v modernizované verzi dostupný všem. A pracujeme na dalších novinkách.

Nový Jobs.cz 2023

Na celém projektu se podílí několik týmů již téměř dva roky. Nejprve jsme intenzivně poslouchali a vnímali změny na trhu prostřednictvím mnoha průzkumů a workshopů. Testovali jsme varianty návrhů a ověřovali si, zda konkrétní změny přinesou pozitivní výsledky. Tvořili jsme designy, přístupy a vše opět testovali. Ladili jsme spolupráci napříč týmy, komunikovali a vyvíjeli „nové“ Jobsy. Portál již není jen o hledání práce, ale představuje průvodce na cestě pracovním životem, který pomáhá posunout se dál.

Aktuálně máme za sebou část, kdy jsme připravili změny a posun v několika hlavních oblastech:

Úvodní stránka Jobs.cz:

  • nový design a produktové vylepšení sekce Elita firem umožňují zviditelnit se ve směru k uchazečům a současně si budovat pověst významného zaměstnavatele. Nově si firmy mohou editovat obsah samy,
  • design sekcí Poradna a Seduo je uživatelsky atraktivnější, zobrazuje více kurzů a jsou zde zvýrazněny odkazy na kalkulačky, porovnání platů, tipy pro napsání CV a další inspirace.

Vyhledávání nabídek a výsledky vyhledávání:

  • nový vyhledávací formulář a redesign filtrů umožní přesnější vyhledávání tak, aby výsledky byly maximálně užitečné a relevantní,
  • stránka s výsledky vyhledávání (SERP) se zobrazuje na nové, přehlednější kartě s důrazem na hierarchii informací,
  • vyhledávání podle oblastí, zaměřené např. konkrétně na IT, zahraničí či brigády.

Detail inzerátu:

  • nový design umožňuje lepší čitelnost,
  • benefity se nově zobrazují v samostatné sekci zvýrazněné ikonkami,
  • agent box v novém designu umožňuje zasílání relevantních nabídek kandidátům na základě výsledků jejich hledání.
 
Sdílejte