Hledáte zlaté límečky? Atmoskop spouští kampaň, kterou byste neměli propást

Atmoskop.cz se stává místem, kde si práci hledají nedostatkové zlaté límečky. Na ně také cílí aktuální kampaní. Teď máte šanci nabídnout jim takové zaměstnání, jaké si malují ve svých představách.

Kampaň Atmoskop LMC 2022

Atmoskop.cz je už dlouho známý jako nástroj, kde si lidé shánějí informace o svém potenciálním zaměstnavateli. Rozhodují se podle zkušeností reálných zaměstnanců, kteří tu vyplnili již bezmála 190 000 hodnocení firem. Letos navíc Atmoskop prochází proměnou a úspěšně se mění na portál, kde je přímo možné najít práci, která maximálně naplní představy uchazečů. To je důležité zejména pro tzv. zlaté límečky – na ně se soustředí nová podoba a funkce Atmoskopu a také kampaň, která právě nyní začíná.

Nabídněte zlatým límečkům práci jako malovanou

Jsou vysoce kvalifikovaní, mají znalosti, osobnostní předpoklady, zkušenosti. Zaměstnanci s velkou přidanou hodnotou pro firmy jsou nedostatkovým zbožím a práci si vybírají jinak než další skupiny. Hledají takové místo, které bude odpovídat jejich potřebám. Zlaté límečky si jdou za tím, co jim vyhovuje, a Atmoskop jim k tomu teď vytváří ideální prostředí.

Atmoskop v číslech

téměř 500 placených profilů

188 000 hodnocení

250 000 návštěv za měsíc

44 % lidí, kteří přijdou na Atmoskop, nechodí na ostatní portály z rodiny LMC

Na Atmoskopu jsme udělali několik kroků, aby se u nás práce zlatým límečkům dobře hledala – upravili jsme výpis pozic, změnili design, aby více rezonoval s touto kategorií, a v novém brandu spouštíme kampaň. V ní cílíme na nenaplněné představy lidí pomocí kreslených prvků, které zhmotňují, po čem uchazeči touží. Může to být firma s respektem k potřebám rodiny, stabilní společnost s perspektivní budoucností nebo pozice s volnou pracovní dobou. Práce jako malovaná podle individuálních představ.

Nové funkce a vzhled

Atmoskop nejen ví, kde najít práci podle potřeb a přání uchazečů, dává také možnost seřadit nabídky podle těchto priorit. Nový výpis pozic nabízí i nové výhody pro uživatele:

  • Filtr na mzdu – možnost filtrovat zadáním minimální požadované hrubé mzdy. Vychází z řady uživatelských výzkumů, z nichž je patrné, že někteří lidé na nabídky bez uvedeného platu ani neodpovídají. Podle dat z Jobs.cz se jedná o jeden z nejpoužívanějších filtrů.
  • Možnost vybrat až 3 „vhodnosti“ a seřadit podle nich pozice – tyto hodnoty, například „práce vhodná pro rodiče s dětmi“ nebo „pružná pracovní doba“ apod., se zobrazí uchazečům u vašeho inzerátu. Vycházejí z hodnocení současných či bývalých zaměstnanců. Atmoskop se tak přibližuje potřebám zlatých límečků, které si hledají práci na základě svých hodnot a životních potřeb. Pro firmy je přínosem, že k nim chodí již lépe informovaní uchazeči.
  • Fulltext – možnost zadat si v políčku jakýkoliv název pozice nebo firmy.

Nejen výpis pozic se představuje v novém kabátě. Postupná designová proměna, jejímž cílem je přiblížit Atmoskop zlatým límečkům, probíhá již od začátku roku. Mění se barevnost, logo a úpravy se promítají jak do lepší použitelnosti na stránce s přehledem pozic, tak na dalších stránkách, které postupně redesignem projdou.

Nenechte si to utéct

Díky hodnocení od tisíců lidí Atmoskop ví, jak to ve firmách skutečně chodí, a pomůže tak lidem najít práci odpovídající jejich hodnotám a HR specialistům obsadit pozice vhodnými kandidáty. Kampaň představuje Atmoskop jako parťáka, který seznámí uchazeče s firmou k oboustranné spokojenosti.

Vystavte své pozice přímo na Atmoskopu, a to právě teď. Kampaň běží od 10. října.

Kampaň poběží na sociálních sítích (Facebooku, Instagramu, LinkedInu a Twitteru), na YouTube a mnoha dalších onlinových kanálech. V online prostředí jí lidé „neutečou“ a tato příležitost oslovit efektivně větší množství kandidátů by neměla utéct ani vaší firmě.

 
Sdílejte
Vizuály Atmoskop kampaně 2022