Forum Atmoskop: top firmy představily své zkušenosti v HR

Několik desítek hostů přijalo pozvání na akci, kde si účastníci vyměnili zkušenosti z oblasti personalistiky. Tématem letošního setkání klientů Atmoskopu byla „změna“.

Forum Atmoskop 2023

Akce portálu Atmoskop.cz se konala 27. dubna v prostorách Impact Hubu na pražském Smíchově, zúčastnilo se jí zhruba 40 hostů z řad našich prémiových klientů. Cílem pravidelných setkání je nasdílení dobré praxe v oblasti HR z top firem. Co se letos účastníci Fora Atmoskop dozvěděli?

Novinky z Atmoskopu uvedla naše produktová manažerka Barbora Páclová, jejíž blok celé setkání zahájil.

People & Culture Director Petra Smetáková poté mluvila o změnách, kterými LMC v poslední době prošlo, i o svých zkušenostech, jak se s většími změnami ve firmě vypořádat. Soustředila se především na spojení LMC a Profesia.cz.

Své poznatky s nastupující generací Z představila Eva Jakešová, vedoucí oddělení Personálního rozvoje dm drogerie markt, která také popsala, jak se firmy mohou novým trendům přizpůsobit. Na přednášce se podílely i její kolegyně Aneta Ticháčková a Klára Dvořáková jako zástupkyně právě této generace.

Program uzavíral Lukáš Souhrada, recruiter z firmy Pricefx, který mluvil o potřebách personalizace při náboru – především v kontrastu s ChatGPT a AI. Vysvětlil, jak je důležitá upřímnost v náborovém procesu a osobní přístup ke kandidátům. A nakonec také prozradil, co baví lidi v Pricefx.

Forum Atmoskop je primárně určeno pro naše VIP klienty, kteří využívají balíčku Premium. Zajímají vás další výhody? Přečtěte si, co všechno prémiový Atmoskop nabízí i jaké jsou ostatní možnosti. Těšíme se na viděnou na dalším Foru Atmoskop.

 
Sdílejte