Employee Guidance neboli „EGčko“

Naši lidé jsou nejen tím nejcennějším, co máme, ale také naším motorem a konkurenční výhodou. Uvědomujeme si to při každodenní agendě, při každém rozhodnutí, při každém rozhovoru s našimi lidmi. Naším posláním je být ambasadorem našich firemních hodnot – Lidskost, Svoboda, Radost. To je to, na čem nám nejvíce záleží a co máme stále na paměti, ať už řešíme cokoliv s kýmkoliv.

Dlouhodobě také rozvíjíme značku LMC jako férového, stabilního a konkurenceschopného zaměstnavatele. Dbáme i na to, abychom vnitřní život LMC vždy pravdivě a otevřeně komunikovali vnějšímu světu v rámci budování značky zaměstnavatele.

Naším cílem je poskytovat profesionální a láskyplný „neviditelný servis“.

Když nejsme po firmě vidět a nikdo nevolá po našem „zásahu“, je to důkaz toho, že manažeři plní dobře svou roli. Ti jsou totiž hlavním parťákem všech našich zaměstnanců. Zdravá firma znamená, že my z EG můžeme být více v „pozadí“ a přispívat k tomu, aby vše běželo jako „po drátkách“. Navrhujeme a vytváříme hlavně principy a postupy, které pak prostřednictvím našich manažerů uvádíme v život. Věříme, že jsme i platným rádcem a průvodcem při hledání a výběru nových kolegů s „LMC DNA“ a rozvoji i toho nejskrytějšího potenciálu našich lidí.

Každý v EG je v něčem silný a jedinečný.

Někdo miluje tabulky a reporting, někdo má rád nábor a pořádání akcí pro kandidáty na konferencích, další se vyžívá ve vzdělávání a v hledání toho nejlepšího v lidech, někdo je „guru“ na administrativu a neunikne mu žádný detail, někdo zase nemůže být bez strategie a dlouhodobých vizí. Jsme prostě tým, kde má každý svůj jedinečný dílek, který pak hladce zapadne do skládačky zvané „EGčko“.

Vzájemně si důvěřujeme a respektujeme se.

Jo, a taky máme stejný smysl pro humor, takže se v naší kanceláři hodně smějeme.

Sdílejte
 
Chcete se učit přes video v pohodlí domova?
0