Volejte lidem přes Teamio a získejte více reakcí. Jak na to?

Teamio umí nově měřit telefonát a započítat ho jako informování kandidáta. I díky tomu získáte označení „Do 2 týdnů odpoví“ ke svým inzerátům na Jobs.cz a Prace.cz. Víme, že na takto označené nabídky lidé odpovídají ochotněji.

Má to smysl

Když jsme loni v létě spouštěli označení „Do 2 týdnů odpoví“, byl kolem toho docela humbuk. Stále však platí, že firmám se vyplatí komunikovat se všemi kandidáty. I těmi neúspěšnými.

Když si s vámi povídáme o tom, co vás v náboru trápí, zaznívá, že lidem voláte. Jenže my to v započítání označení „Do 2 týdnů odpoví“ nezohledňujeme…

Volejte přes Teamio

Ano, tohle chtělo změnu. Proto jsme v Teamiu spustili novinku. Teamio nyní umí měřit telefonát a započítat ho jako informování kandidáta.

Stačí, když všichni ve firmě budete volat kandidátům přímo přes Teamio a po zavolání odkliknete v dotazníčku, zda vás dotyčný Zaujal, nebo Nezaujal.

Toto vylepšení se týká všech edic (Free, Easy i Smart). A týká se jak přihlášených uživatelů do Teamia, tak vašich kolegů, kteří se do Teamia nepřihlašují (přeposíláte jim reakce).

Sdílejte
 
Jste zvyklí při náboru spolupracovat s manažery?
0