VIDEO: Učte se půl minuty denně. Stačí to, abyste byli chytřejší a efektivnější

Stejně jako se do online světa přesouvá většina činností od čtení novin až po randění na seznamkách, zabydluje se v něm i vzdělávání. Mladší generaci už zkrátka na personálním neposílejte na celodenní prezenční školení. Na výsluní je dnes e-learning. A čím je vzdělávání na internetu úspornější, tím lépe. Proto jsme vytvořili nový formát #pulminuta.

Ve větších firmách věnují zaměstnanci povinným i nepovinným vzdělávacím kurzům průměrně přes deset hodin ročně. Třetinu lidí ale lákají video kurzy, jejichž sledování si můžou rozvrhnout podle svých potřeb. Třeba na portálu Seduo.cz už se jich registrovalo na 300 tisíc. Učí se v kanceláři, ve vlaku nebo v tramvaji cestou na nákup. 

E-learning, využívající k učení informační a komunikační technologie, je navíc levnější než prezenční kurzy s lektory, kteří se už leckdy oprávněně stali celebritami (zdravíme Petra Ludwiga). A protože by se e-learning měl stát každodenní součástí života ve světě, který se nezadržitelně posouvá vpřed, vymysleli jsme nový, úsporný a nevšední vzdělávací formát pro všechny, kteří hledají inspiraci a motivaci. Seznamte se, přichází #pulminuta.

Pár vteřin, které vám obohatí den

Po dobu sedmi týdnů vám díky Seduo.cz nabídneme každý všední den jedno půlminutové video. Pět lektorů, nepočítaně témat. Je jen na vás, která z nich vás osloví a co si z nich odnesete do kanceláře, dílny nebo do debaty v hospodě. A protože video o pár vteřinách může ovlivnit více než sáhodlouhá přednáška, tady máte první ukázky:

  1. Během „lepších pondělků“ se budete potkávat se sedminásobným mistrem republiky v karate a koučem Pavlem Moricem, který je machr přes motivaci a pomůže vám objevit vlastní potenciál.

2. „Cool úterky“ zase patří legendě mezi angličtináři Broňovi Sobotkovi, který vás naučí praktické jazykové vychytávky, které využijete, i když jste doteď nebyli silní v kramflecích.

3. Uprostřed pracovního týdne si u „hvězdné středy“ oddechnete se vždy usměvavou a odzbrojující zpěvačkou Tonyou Graves.

4. V „efektivní čtvrtky“ vám bude dělat půlminutovou společnost HR legenda Rostya Gordon-Smith. Naučí vás, jak na správný feedback nebo jak zabojovat s time managementem.

5. A pracovní týden úspěšně zakončíte ve „slušné pátky“. Ještě než vyrazíte na páteční společenskou akci, absolvujte krátkou virtuální schůzku s uznávaným lektorem v oblasti korektního chování, firemní kultury a oblékání na úrovni Danielem Šmídem.

Neváhejte se každý všední den zdarma přiučit know-how od těch nejlepších. Celý playlist #pulminuta najdete tady.

 
Sdílejte
Přispíváte zaměstnancům na home office?
0