Teamio je čím dál lepší, pracuje s umělou inteligencí a letos se zaměří na reporty a manažery

Rok 2019 byl pro Teamio nabitý. Díky čím dál hlubšímu poznávání potřeb zákazníků jsme mohli přinést spoustu vylepšení a novinek. A v roce 2020 v rozvoji pokračujeme.

Teamio, nové funkce

Za loňský rok jsme se potkali se stovkami personalistů, kteří nám dali skvělou zpětnou vazbu, sdíleli s námi svoje požadavky a pomohli nám posunout Teamio tam, kde ho chtějí mít. Odměnou za tuto práci nám bylo nejvyšší hodnocení spokojenosti, které jsme kdy měli. 

Teamio získalo řadu nových klientů, vedle nich si ale mimořádně vážíme také těch, kteří u nás zůstávají dlouhodobě. Devět z deseti klientů s námi obnovuje spolupráci pro další rok, z čehož máme opravdovou radost. 

A v čem konkrétním se Teamio v roce 2019 vylepšilo? 

  • Zapracovali jsme na lepší spolupráci manažerů a personalistů, což je směr, kterému se budeme věnovat i dál. Manažerům teď ukazujeme více detailů o náboru a usnadňujeme jim i práci z mobilu – manažeři  rovnou vidí telefonní číslo uchazeče. Pokud mají navíc Teamio otevřené v telefonu, můžou číslo okamžitě vytočit.
  • Vylepšili jsme práci s poznámkami. U poznámek nově zobrazujeme i datum vytvoření a autora. Tak je jasné zda-li je poznámka ještě aktuální a relevantní.
  • Poslední kontakt. V Teamiu nově ukazujeme, které uchazeče jste už kontaktovali, koho jste se na něco ptali nebo jste si od něj něco vyžádali. Prostě máte zaznamenaný poslední kontakt s uchazečem, abyste ho nemuseli nosit v hlavě.
  • Automatické vyhledávání uchazečů. Pustili jsme se do experimentování s umělou inteligencí při doporučování kandidátů z vlastní databáze. Automat dokáže projet personalistům databázi a vybere ty nejvhodnější kandidáty, které  u vystavené pozice nabídne přímo v Teamiu. Zatím pilotujeme s pár desítkami firem a letos bychom rádi technologii pustili do světa.
  • A protože chceme s Teamiem i do světa, pouštíme ho ve spolupráci s OLX a s portálem Praca za rogiem do Polska. Nabíráme první klienty a těšíme se, co letošek v Polsku přinese.

A co plánujeme na rok 2020? 

  • Usnadnit správu pohovorů. Pohovory jsou pro nás velké téma. Víme, že klienty trápí uchazeči, kteří na pohovory nechodí, nepotvrdí pozvánku atp. Pustili jsme se tedy už teď v lednu do nového kalendáře pohovorů, počítáme s posíláním pozvánek ve formátu .ics a připomínek uchazečům.
  • Umožnit rychlejší reporty. Víme, že čísla a reporty hrají důležitou roli i v personální agendě. Reportovat nadřízenému, které náborové kanály nejlépe fungují nebo jak rychle se nám daří obsazovat pozice, je dnes už nutnost. Proto na statistikách plánujeme letos pracovat, abychom vám mohli nejdůležitější čísla ukazovat na pár kliků.Teamio se ještě více zaměří na práci z mobilu.
  • Podpořit práci v mobilu. Vnímáme postupný přesun práce jak manažerů, tak personalistů na mobilní zařízení. Proto budeme optimalizovat pro mobilní zařízení poslední části Teamia, které nám ještě chybí. A přímo „pod palcem“ budete mít také třeba hodnocení uchazeče ihned po volání z Teamia.
  • Vyšperkovat kariérní stránky. Teamio jako ATS poskytuje zákazníkům možnost využít pro nábor vlastní zdroje. Jak jsme psali výše, pracujeme na vylepšování automatizovaného doporučení z vaší vlastní databáze. Tento rok se snáze zpřístupníme kariérní stránky a kariérní okénko, které si můžete spustit na svém webu přímo z Teamia. Nová verze kariérního okénka se přizpůsobí automaticky vzhledu vašeho webu a pozice vystavené v Teamiu poputují rovnou na váš web. Zpětně reakce z vašeho webu přistanou rovnou do Teamia.

Věříme tedy, že i v roce 2020 je na co se těšit a za celé Teamio vám přejeme, ať vám letos nechybí uchazeči, ale židle.

 
Sdílejte
Řešíte spory zaměstnanců?
0