Šaman povozil účastníky LMC NeKonference na drakovi

Ve čtvrtek 24. října proběhla v multifunkčním prostoru Jatka78 v pražských Holešovicích už třetí LMC NeKonference. HR setkání bez řečníků a prezentací mělo podtitul O byznysu a lidech.

Foto: Blanka Novotná

Účastnice a účastníci mohli navštívit dvacet paralelních workshopů zaměřených na práci se zaměstnanci, s kandidáty, s manažery i s vlastními emocemi. Dozvěděli se například to, jak jsou ve firmě důležité rituály, jak v lidech vyvolat hlubší motivaci, a prakticky si vyzkoušeli, jakým procesem prochází uchazeč o novou práci a co vše při svém hledání zažívá. 

Konferenci otevřel generální ředitel LMC Milan Jasný křtem nové firemní ročenky. Po něm promluvila Jaroslava Valová, zakladatelka firmy Siko, o zásadách, které pomohly změnit malý rodinný obchod v obří síť s miliardovým obratem. Bohatý program uzavřela krátká meditace vedená Tomášem Buškem, během níž se celý divadelní sál „proletěl“ na drakovi, a vzdušná akrobacie skupiny Arte Levite. LMC NeKonference byla vyprodaná a účastníci se dobře bavili, jak se můžete přesvědčit ve fotogalerii

 
Sdílejte
Řešili byste milostný románek kolegů?
0