Profesia days 2018: místo, kde kandidáti hledají vás

Na veletrhu Profesia days dorazí kandidáti za vámi.

Získat nové kolegy není v dnešní době nic snadného. A co to zkusit „starou dobrou“ offline cestou: zajistěte si promo stánek na veletrhu Profesia days 2018 a motivovaní kandidáti dorazí osobně za vámi. Kromě toho se dozvíte, jak zaměstnance hledají jiní.

Kouzlo osobního kontaktu

Profesia days je největší veletrh pracovních příležitostí v ČR. Letos se koná už po osmé a proběhne 7. – 8. listopadu 2018 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Výhodou je, že potkáte zajímavé kandidáty osobně. Navíc takové, kteří skutečně hledají práci anebo uvažují o změně. Loni na veletrh dorazilo 9 000 lidí otevřených novým nabídkám: absolventi, studenti, ale i zkušení specialisté.

Svůj stánek si můžete rezervovat do 10. října 2018. Loni se na Profesia days představilo 120 zaměstnavatelů řešících nábor.

„Veletrh vystavovatelům nabízí nejen možnost zvýšit povědomí o značce a oslovit různé cílové skupiny na jednom místě, ale také navázat osobní či profesní kontakty,“ říká Michal Novák, Key Account Manager v Profesia.cz.

Konzultace životopisů i koučink

Návštěvníci mají vstup na veletrh zdarma. Kromě nabídek práce je pro ně připravený doprovodný program: profesionální koučink s odborníky, semináře, konzultace životopisů nebo testování jazykových a IT znalostí.

Ani letos nebudou chybět vystoupení zajímavých spíkrů, kteří se podělí o své životní příběhy plné inspirace. Chystá se také speciální část pro studenty.

„Lidé na veletrhu oceňují hlavně širokou škálu pracovních nabídek a možnost přímého kontaktu se zaměstnavateli,“ doplňuje Michal Novák.

Sdílejte
 
Jste zvyklí při náboru spolupracovat s manažery?
0