Profesia days 2018: místo, kde kandidáti hledají vás

Získat nové kolegy není v dnešní době nic snadného. A co to zkusit „starou dobrou“ offline cestou: zajistěte si promo stánek na veletrhu Profesia days 2018 a motivovaní kandidáti dorazí osobně za vámi. Kromě toho se dozvíte, jak zaměstnance hledají jiní.

Na veletrhu Profesia days dorazí kandidáti za vámi.

Kouzlo osobního kontaktu

Profesia days je největší veletrh pracovních příležitostí v ČR. Letos se koná už po osmé a proběhne 7. – 8. listopadu 2018 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Výhodou je, že potkáte zajímavé kandidáty osobně. Navíc takové, kteří skutečně hledají práci anebo uvažují o změně. Loni na veletrh dorazilo 9 000 lidí otevřených novým nabídkám: absolventi, studenti, ale i zkušení specialisté.

Svůj stánek si můžete rezervovat do 10. října 2018. Loni se na Profesia days představilo 120 zaměstnavatelů řešících nábor.

„Veletrh vystavovatelům nabízí nejen možnost zvýšit povědomí o značce a oslovit různé cílové skupiny na jednom místě, ale také navázat osobní či profesní kontakty,“ říká Michal Novák, Key Account Manager v Profesia.cz.

Konzultace životopisů i koučink

Návštěvníci mají vstup na veletrh zdarma. Kromě nabídek práce je pro ně připravený doprovodný program: profesionální koučink s odborníky, semináře, konzultace životopisů nebo testování jazykových a IT znalostí.

Ani letos nebudou chybět vystoupení zajímavých spíkrů, kteří se podělí o své životní příběhy plné inspirace. Chystá se také speciální část pro studenty.

„Lidé na veletrhu oceňují hlavně širokou škálu pracovních nabídek a možnost přímého kontaktu se zaměstnavateli,“ doplňuje Michal Novák.

 
Sdílejte
Spolupracujete s manažery při náboru?
0