Prace.cz v novém

Jednodušší vyhledávání a přátelštější vizuální podoba čeká návštěvníky portálu Prace.cz. Cílem změn je modernizovat tradiční značku, kterou zná 95 % lidí hledajících práci*, a posílit postavení Prace.cz jako jedničky na trhu pracovních míst, pro které není potřeba vysokoškolské vzdělání.

Nová brand identity Prace.cz vznikala od listopadu 2014 ve spolupráci s agenturou 2Fresh, vizuální stránku značky vytvářel grafik LMC Lukáš Hejč. Brandbook v PDF si můžete prohlédnout zde.

Web Prace.cz prochází postupným redesignem (k vidění na nova.prace.cz), a to v režii interního týmu LMC. Jeho základem je co nejjednodušší UX a nové technologie. Vizuálně převládá červená barva doprovázená odstíny žluté. Součástí vizuálů jsou pak ručně malované obrázky a ikony

„Velkou změnou je přístup k fotografiím – ty používáme pouze v případě, že ukazují konkrétní lidi a skutečné příběhy, neretušujeme a nelžeme, takže už žádné fotobanky,“ doplňuje Hana Kostovičová, marketingová manažerka značky Prace.cz.

 

V případě zájmu Vám další informace poskytne Hana Kostovičová, hana.kostovicova@lmc.eu, tel.: +420 725 722 173

 

O portálu Prace.cz

Prace.cz je místo, kde mají lidé největší šanci najít poctivou práci a pomocnou ruku v složité pracovní situaci. Na www.prace.cz zájemci o práci nyní naleznou nabídku více než 55 000 pracovních míst nevyžadujících vysokoškolské vzdělání. Nabídky práce jsou doplněny srozumitelnými návody, právní poradnou, rekvalifikačními kurzy a dalšími užitečnými informacemi. Portál Prace.cz byl založen v roce 2000, dnes ho vyvíjí a provozuje společnost LMC, s.r.o.

 *Výsledek z června 2015. Každoroční kvantitativní průzkum znalosti značky pro LMC, s.r.o. zpracovává agentura PPM Factum.

Sdílejte
 
Jste zvyklí při náboru spolupracovat s manažery?
0