Povedlo se. Atmoskop je největší hodnotící portál zaměstnavatelů, zná ho každý čtvrtý Čech

Hotel, který není na Bookingu, jako by nebyl. Na film bez recenzí na ČSFD půjde málokdo. A zaměstnavatel, který nemá hodnocení na Atmoskopu, bude hůř hledat nové lidi.

Hodnoticí portál zaměstnanců
Foto: Shutterstock.com

Servery se zákaznickým hodnocením jsou čím dál populárnější. A užitečnější. Proto jsme v LMC před časem začali budovat Atmoskop, na kterém můžou lidé hodnotit své zaměstnavatele. Dneska už víme, že to vyšlo.

Zamakali jsme, protože Atmoskop si to zaslouží

Atmoskopu věříme, takže jsme na jeho podporu neváhali vypustit už dvě reklamní kampaně. V té nejnovější se o jeho výhodách dozvědělo přes 6 milionů diváků v televizi. A podle měření výsledků se z Atmoskopu stal nejznámější hodnotící portál zaměstnavatelů v Česku. Projevuje se to mimo jiné v tom nejdůležitějším: je napěchovaný už 97 000 „známkami“ 23 000 firem. U těchhle zaměstnavatelů pracuje nebo chce pracovat celkem 2,7 milionu zaměstnanců a každý z nich už se může podívat, jaké má jeho firma hodnocení. A takový objem potenciálních kandidátů si už málokdo může dovolit ignorovat, pokud ještě někdy chce ve svém oboru sehnat druhého Willa Huntinga přes účetnictví nebo spolehlivou recepční do právní firmy.

Původ všech recenzí pečlivě prověřujeme, takže se jim dá věřit. Každým dnem jich přitom pěkná řádka přibývá. Pasovaly Atmoskop do role portálu, kam se vyplatí investovat. Proto spousta firem využívá například možnosti interního průzkumu.

VYPLATÍ SE TO

Povzbuďte i vy svoje zaměstnance, aby vás ohodnotili. Napište svému garantovi od LMC nebo rovnou sem. Atmoskop.cz vám pomůže posílit dobrou pověst!

Ze tří na deset a ještě dál

Rostoucí zájem rozšiřuje možnosti, jak s oblíbeným nástrojem pracovat. Pomáhat a propojovat lidi s firmami je naším hnacím motorem. A daří se to. Když jsme se na Atmoskop ptali před zahájením první vlny kampaně, znala ho asi 3 % dotazovaných. Dnes si ho spontánně vybaví už celá desetina z nich. A na dotaz dokonce každý čtvrtý člověk.   

První velká reklamní kampaň Atmoskopu běžela v televizi, na YouTube a Facebooku před Vánocemi. Koncem března na ni navázala druhá vlna. Video s Jirkou Maryškem nasbíralo na internetu přes milion zhlédnutí a v televizi ho vidělo skoro 6 milionů lidí.

A teď festival chlubení. Takhle vypadala naše povedená kampaň:

 

 
Sdílejte