Otestujte si nové vyhledávání na Prace.cz

Prace.cz čekají v tomto roce velké změny. Jednu z prvních si můžete prohlédnout a vyzkoušet online: nové vyhledávání na nova.prace.cz. V čem jsou největší změny? Grafika je jiná – modernější, čistší – ale to není ta nejdůležitější změna. Důvodem, proč vám „beta verzi“ Prace.cz nabízíme k vyzkoušení, jsou změny v technologii a rozšíření možností hledání.

Chceme zájemcům o práci předložit co nejvíce pracovních nabídek, které jsou relevantní vůči jejich zkušenostem a místu, kde žijí. Proto všechny naše kroky vedou ke zlepšení způsobu propojování uchazečů o práci a zveřejněných nabídek. Na beta verzi se dozvíte více!

Jak lidem vaše inzeráty zobrazujeme?

Víme, že místo výkonu práce je pro zájemce velmi důležité, proto tuhle informaci nově přidáváme k titulku vašeho inzerátu tak, aby ji viděli co nejdříve:

Uživatele webu hledající práci upozorňujeme na inzeráty, které firmy vyhodnotily jako důležité (tzv. Supermax). Označení „Nutně vás potřebují“ nám na základě mnoha testování vyšlo jako ideální, protože na ně lidé nejlépe reagují:

Tip: Kromě toho jsme díky testování zjistili, že lidé považují inzeráty, kde je uveden nabízený plat (alespoň v rozsahu od-do), za mnohem důvěryhodnější a zajímavější. Myslete na to při vkládání svého inzerátu!

Kombinace různých okresů, krajů, profesí a klíčových slov

Představte si, že žijete v Berouně, můžete dojíždět za prací do Prahy, hledáte práci v administrativě nebo obchodu a umíte španělsky. Dnes je tohle všechno otázkou jediného hledání.

Chci pracovat v oboru, ale bez praxe mne nikde nechtějí

Novinkou, jež pomůže hlavně těm, kteří mají nějaké omezení, je filtrace „Vhodné i pro“. Víme, že tak přineseme více odpovědí firmám, jež nabízejí práci vhodnou právě pro určité skupiny lidí, a zamezíme tak tomu, aby tito lidé zbytečně odpovídali na inzeráty, které pro ně vhodné nejsou.

  • Bez praxe: lidé těsně po škole nebo po rekvalifikaci
  • Na mateřské: maminky hledající přivýdělek na pár hodin týdně nebo práci z domova
  • Důchodce: méně náročná práce vhodná pro penzisty a seniory
  • OZP: nabídky pro osoby se zdravotním postižením

Na žádost uživatelů brzy přibudou i filtry podle požadovaného vzdělání a nabízeného platu.

Pamatujeme si, co jste hledali minule

Protože z průzkumů a testů víme, že lidé na Prace.cz často hledají každý den a někteří se vracejí i v průběhu dne, aby viděli ty nejnovější nabídky, inovované hledání si nyní pamatuje, co jste minule zadali. Drobnost, která lidem ušetří spoustu času a klikání.

Vyzkoušejte si vše na nova.prace.cz.

Co nás ještě čeká?

Určitě očekávejte další vylepšení grafiky a vizuálního stylu. Všichni se hodně těšíme na připravované zjednodušení registrace uživatelů – poté budeme moci například posílat čerstvé pracovní nabídky e-mailem mnohem většímu počtu lidí.

Pokud máte nějaké dotazy nebo chcete dát vědět týmu Prace.cz, jak se vám nové hledání na Prace.cz ne/líbí, můžete se ozvat přímo Davidu Ruziusovi: david.ruzius@lmc.eu.

 

Sdílejte
 
Chcete se učit přes video v pohodlí domova?
0