Novinka: Označení „Do 2 týdnů odpoví“ získáte i podle hodnocení od lidí

Otevřeli jsme novou příležitost, jak můžete získat označení „Do 2 týdnů odpoví“ k inzerátům na Jobs.cz a Prace.cz. Nyní vám ho může zajistit i hodnocení přímo od lidí. Je to další cesta, jak lze označení získat, i když nábor nespravujete v Teamiu.

Ozvali se vám?

Nějakou dobu poté, co lidé reagovali na vaši nabídku vystavenou na Jobs.cz nebo Prace.cz, jim nově posíláme krátký dotazník. V něm mohou dát zpětnou vazbu na výběrko. Získali tu práci? Stále vyjednávají? Nebo dosud čekají na odpověď?

Takhle třeba vypadá hodnocení pro uživatele Jobs.cz:

Pokud k jedné firmě sesbíráme alespoň 20 hodnocení, ze kterých vyplyne, že do 14 dnů odpovídá alespoň na 80 % životopisů, udělíme jí označení „Do 2 týdnů odpoví“ .

  • Proč je potřeba nejméně 20 hodnocení? Protože menším počtem respondentů bychom riskovali statistické zkreslení.
  • Co když vás zatím hodnotilo méně než 20 lidí? Neznamená to, že na označení Do 2 týdnů odpoví nedosáhnete. To, že jste do 14 dnů odpověděli alespoň na 80 % životopisů, můžete zdarma zaznamenat v Teamiu (minimální počet zpracovaných kandidátů v tomto případě není omezen). Jak na to, vás navede tento praktický tahák.

Akce z Teamia se počítají dál

Započítání hodnocení od kandidátů je další cestou, jak lze zmíněné označení k inzerátům získat. Tento způsob jsme otevřeli především proto, aby na označení „Do 2 týdnů odpoví“ dosáhly i firmy, které nepracují nebo nemohou pracovat v Teamiu.

Pokud však ke správě náboru používáte Teamio a označení „Do 2 týdnů odpoví“ získáváte na základě započítaných akcí v něm, nic se pro vás nezmění. Data z Teamia mají navíc v tomto případě přednost. Jen pro úplnost: o označení nepřijdete, pokud z provedených akcí v Teamiu vyplývá, že do 14 dnů odpovíte alespoň na 80 % životopisů.

Označení nese více životopisů

Označení „Do 2 týdnů odpoví“ jsme zavedli na konci letošního léta. Výsledky ukazují, že na takto označené inzeráty lidé více odpovídají. Konkrétně:

  • Na Jobs.cz přinese označení „Do 2 týdnů odpoví“ o 10 % více reakcí,
  • Na Prace.cz je to dokonce o 27 % více životopisů.

Lidem totiž není jedno, když se jim firmy neozývají a naopak dokážou ocenit férovou komunikaci. Právě z tohoto principu jsme vyšli, když jsme přidali možnost, jak označení „Do 2 týdnů odpoví“ získat také na základě skutečného hodnocení od kandidátů.

Sdílejte
 
Víte, na co se při pohovorech ptát?
0