Největší kampaň v historii Atmoskopu se blíží. Ulovte díky ní nové lidi!

Za první čtvrtletí letošního roku přišlo do českých kin pět milionů diváků. Představte si to číslo. A přitom je to mnohem méně, než kolik jich uvidí nadcházející televizní reklamu na Atmoskop.cz. Proč by vás to mělo zajímat? Protože to může podstatně proměnit váš nábor.

Foto: Shutterstock.com, Archiv

Hledáte k vám do firmy kvalitní lidi? Je to u vás super a chcete to ukázat světu? Pak vám rozhodně pomůže Atmoskop.cz – největší a nejrychleji rostoucí český portál s hodnocením firem. Aktuálně na něm najdete ohodnocených 25 800 firem, které dohromady zaměstnávají 2,9 milionu lidí, a více než 114 000 recenzí.

Stejně jako je potřeba jít někdy s kůží na trh, měla by vaše firma jít s profilem na Atmoskop.cz. Nebojte se toho, že si vás na něm potenciální zaměstnanci proklepnou, než vám pošlou CVčko. Chtějte, aby to udělali, jděte jim naproti. Řiďte se skautským heslem „buď připraven“ a vytuňte si profil na Atmoskopu co nejdřív. Chystáme totiž velkou novinku…

Atmoskop.cz vedle vánočních pohádek

Televize je snadný způsob, jak jednu myšlenku v jeden okamžik vsadit do hlavy milionům lidí. Proto od prosince do konce ledna poběží v telce už třetí, tentokrát největší, atmoskopová kampaň. Půjde o stovky televizních spotů na Nově, Primě a v České televizi. Zasáhnou miliony lidí a mezi nimi i ty, které byste chtěli zaměstnat.

Reklamu uvidí alespoň jednou 80 % české populace starší patnácti let, což je 7,15 milionu diváků. 70 % (tedy 6,25 milionu) lidí na ni dokonce narazí více než pětkrát. Cíl? Chceme zdvojnásobit znalost Atmoskopu a přivést na něj 700 000 návštěv, což je ještě dvakrát víc než při úspěšné minulé vánoční kampani.

Když se děje něco tak velkého, žádná firma by neměla stát opodál. Obzvlášť pokud má co nabídnout. Proto jsme vytvořili možnost zakoupit si prémiový profil.

Buďte nachystaní na hromady lidí, co si o vás přijdou vyhledat první poslední. Zjistěte si více o prémiovém profilu na Atmoskop.cz už teď!

Šest cest k lepší reputaci

51 % lidí se na Atmoskop.cz přichází rozhodnout, jestli reagovat na pracovní pozici u dané firmy. Když je neoslovíte, snadno půjdou o dům dál.

Prémiový profil vám proto nabízí:

  1. Zvýraznění firmy pro větší návštěvnost. Budete tak mít i větší užitek z televizní kampaně.
  2. Vizuálně atraktivnější a výkonnější profil s fotkami, logem, kariérními stránkami a výpisem pozic z portálů Jobs.cz, Prace.cz a appky Práce za rohem.
  3. Jistotu, že vás uvidí minimálně každý druhý návštěvník portálu.
  4. Měsíční datový report výkonu e-mailem.
  5. Upozadění konkurence. Jedno z míst, kde se objeví medailonek vedoucí na váš profil, bude na profilech firem bez prémiového profilu.
  6. Skvělou příležitost pro budování značky zaměstnavatele.

Tak si naše spoty zapamatujte, budou se vám hodit:

 
Sdílejte
Řešili byste milostný románek kolegů?
0