Jarní kampaň na Atmoskop.cz. Pokoří hranici 100 000 recenzí?

Už 68 000 lidí hodnotilo na webu Atmoskop.cz svého zaměstnavatele. Je to úžasné číslo, ze kterého máme radost. Velký podíl na něm má nedávná vánoční televizní a online kampaň. A protože to s Atmoskopem myslíme vážně, v polovině března spouštíme další kolo kampaně. Pomůžeme tak ještě dalším firmám a lidem se správně najít.

Má to smysl

Atmoskop.cz zná stále více lidí a podle ohlasů jsme se jim trefili do noty. Oceňují, že díky recenzím poznají firmu ještě před nástupem. Udělají si obrázek, zda jim takový zaměstnavatel sedne a jsou pak i motivovanější poslat životopis.

Možná si pamatujete, že loni o Vánocích běžela velká televizní a online kampaň. Měla za úkol Atmoskop.cz co nejvíc proslavit, což se povedlo:

  • Počet ohodnocených firem se zvýšil z 11 700 na 17 700
  • Počet recenzí od lidí vzrostl z 39 000 na 68 000

Klip na Atmoskop.cz z vánoční kampaně

Finišujeme jarní kampaň

A protože železo se má kout, dokud je žhavé, spouštíme v polovině března další kolo kampaně. Poběží až do konce dubna, objeví se opět v televizi (na ČT1, Nově, Primě) a představí se také online.

Co Atmoskop.cz přináší firmám?

Názorům a zkušenostem lidí zevnitř kandidáti důvěřují. Získají informace, které jsou pro ně při hledání práce k nezaplacení. Firmám se zase otevírá možnost ukázat, jak to u nich chodí a představit své silné stránky.

„Každá firma je pro někoho vhodná a každý je vhodný pro nějakou firmu. To je taková naše filozofie,“ shrnuje Michal Dlouhý, Product Marketing Manager Atmoskopu.

Udělejte si zdarma interní průzkum

Z toho, že recenze na Atmoskopu neustále přibývají, mohou zaměstnavatelé těžit. Lepší informace jim totiž přivedou lidi, kteří zapadnou.

Profil vaší firmy na Atmoskopu může být výstižnější i díky vám. Pošlete svým zaměstnancům náš dotazník a kandidáti získají spolehlivé informace. Z praxe víme, že současní zaměstnanci firmu hodnotí pozitivněji než bývalí.

Chcete svým zaměstnancům poslat náš dotazník? Kontaktujte svého garanta nebo nám napište na pomuzeme@atmoskop.cz.

LMC

Sdílejte
 
Jste spokojeni se svými zaměstnanci?
0