Inzerujte na podzim, dostanete více odpovědí

Nabídka vystavená na Jobs.cz vám během podzimu doručí až o 10 % více životopisů. Stojí za tím kampaň, která Jobs.cz propaguje v televizi i online světě.

O 10 % více reakcí od kandidátů

Jobs.cz je teď prostě více vidět – a spolu s ním i vaše nabídky. Kampaň začala 1. října a poběží do 15. listopadu 2018. A její efekt je vždy znát i dále. Dosavadní výsledky ukazují, že firmám v Moravskoslezském kraji opravdu chodí více odpovědí od lidí, kteří u nich chtějí pracovat.

Konkrétně dostávají o 10 % více odpovědí než jindy. V dnešní době, kdy to s reakcemi kandidátů obecně není moc valné, je každé takové navýšení hodně znát.

Pokud tedy vystavíte nabídku na Jobs.cz do poloviny listopadu, je větší šance, že za stejné peníze získáte více životopisů.

Tak udělej, co je důležitý

Kampaň má lidi přimět ke změně práce, která jim už nevyhovuje. Chce také dodat odvahu těm, které láká pustit se do nového kariérního dobrodružství. „Tak udělej, co je důležitý,“ zní závěrečné poselství spotu.

Běží na několika televizních stanicích (ČT 1, ČT 2, ČT Sport, Nova a Seznam TV). Se spotem a bannery se lidé potkávají i v online světě: na YouTube nebo na Facebooku.

Kampaň Jobs.cz: Tak udělej, co je důležitý

LMC

Sdílejte
 
Víte, na co se při pohovorech ptát?
0