Dopřejte si HRnek - abyste věděli, co se v HR děje

Ještě o tom nevíte, ale právě jste objevili jeden z nejužitečnějších zdrojů zpráv ze světa práce. Newsletter HRnek vám každé úterý ráno doručí novinky z HR, které přinesl uplynulý týden. Stačí se přihlásit.

Newsletter HRnek

HRnek od letošního léta pomáhá personalistům a personalistkám zůstat v obraze, aniž by museli denně projíždět desítky novin, webů nebo televizních kanálů. To nejdůležitější vybíráme z českojazyčných i anglickojazyčných serverů, aby vám nic neuteklo. HRnek vnímáme v LMC jako benefit pro ty, kteří mají HR rádi stejně jako my.

Odběr si můžete přihlásit tady (odhlásit se samozřejmě můžete kdykoliv a bez podmínek).

Kromě zmíněných aktualit a článků najdete v HRnku i něco pro pobavení. Jednou tak newsletter osvěžíme neuvěřitelnou hláškou z kanceláře personalisty, jindy ještě vtipnější výmluvou kandidáta z pozdního příchodu na pohovor. A příště zase můžete sebe i své kolegy namotivovat chytrým citátem Billa Gatese či užitečnou radou od legendární manažerky McDonald’s Drahomíry Jirákové. A aby vás HRnek udržel v obraze, na závěr vždy přidáváme zajímavý tip, který vám rozšíří know-how i firemní knihovničku.

Zní to jako pořádná várka čtení? Nelekejte se, ve skutečnosti prosvištíte HRnek dřív, než vám ve schránce přistane první pracovní e-mail.

 
Sdílejte