Benefity, které na lidi působí jako magnet

Nabídněte lidem to, co opravdu ocení, a získejte více odpovědí na inzeráty. Tohle na současném trhu práce nejvíce táhne.

Zaměstnanecké benefity

Odpovídající mzda. Podívejte se, kolik za stejnou práci nabízí vaše konkurence v regionu. Věděli jste, že 81 % lidí motivuje ke změně práce vyšší mzda? 

 Flexibilita. Vsaďte na moderní benefity. Stravenky jsou fajn, ale například 31 % lidí motivuje větší flexibilita. Pokud to jde, nabídněte jim pružnou pracovní dobu nebo možnost home office.

 Blízkost. Skoro třetina lidí ochotně změní práci, pokud se objeví zajímavá nabídka blíže domovu. Tip: Inzerujte v aplikaci Práce za rohem a přilákejte lidi z blízkého okolí.

 Kariérní růst. To je motivující pro 27 % lidí. Stejné množství lidí ocení, pokud se z inzerátu dozví o dobrých mezilidských vztazích a příjemné atmosféře na pracovišti.

Vyzkoušejte si sami, jak tyto benefity v inzerátech fungují.

Vaše rychlá cesta k vystavení inzerátu na Jobs.cz, Prace.cz nebo Práce za rohem přes přihlášení v Teamiu. Účet v Teamiu už máte vytvořený, pokud jste na některém ze zmíněných portálů někdy inzerovali.

 

 
Sdílejte