Atmoskop.cz míří do televize. Chceme, aby ho znal (skoro) každý

Náš web Atmoskop.cz, který sbírá recenze na zaměstnavatele, zatím získal přes 39 000 hodnocení od lidí. Cílem je mít do konce roku 50 000 recenzí. Pomůže tomu online a televizní kampaň, kterou spouštíme právě… dnes.

Největší hodnotící portál v ČR

Atmoskop.cz je už nyní největší český portál na hodnocení zaměstnavatelů. Lidé zrecenzovali už 11 700 firem. Dělí se s ostatními o své osobní zkušenosti, jak se jim tam pracuje či pracovalo.

Recenze pomáhají nejen kandidátům se správně rozhodnout, ale také zaměstnavatelům. Atmoskop.cz jim totiž dokáže přilákat lidi „ze stejného těsta“.

Vánoční kampaň

„Chceme Atmoskop.cz dostat ještě více do povědomí lidí. Docílit, aby lidé tuto značku znali, pamatovali si ji a byli ochotní přidat další hodnocení. Cílem chystané kampaně je navýšit počet recenzí do konce roku na nejméně 50 000,“ říká Michal Dlouhý, Product Marketing Manager Atmoskopu.

Kvůli kampani jsme redesignovali web, aby byl co nejsrozumitelnější. Podobu kampaně jsme také testovali přímo s lidmi, kteří si hledají nebo nedávno hledali práci.

Velká kampaň začíná 15. listopadu a potrvá do 4. ledna. Poběží v online světě, například na hlavních zpravodajských webech a sociálních sítích. Vyvrcholení kampaně plánujeme na Vánoce, kdy zařadíme také televizní spoty.

Podívejte se na redesign Atmoskopu.

Co Atmoskop přináší firmám?

„Každá firma je pro někoho vhodná a každý je vhodný pro nějakou firmu. To je taková naše filozofie,“ říká Michal Dlouhý.

Názorům a zkušenostem lidí zevnitř kandidáti důvěřují. Získají informace, které jsou pro ně při hledání práce k nezaplacení. Firmám se zase otevírá možnost ukázat, jak to u nich chodí, a představit své silné stránky.

Udělejte si zdarma interní průzkum

Z toho, že recenzí bude postupně přibývat, mohou zaměstnavatelé těžit. Lepší informace přivedou kandidáty, kteří lépe zapadnou, a kteří by o dané firmě zprvu třeba ani neuvažovali.

Profil vaší firmy na Atmoskopu může být výstižnější i díky vám. Pošlete svým zaměstnancům náš dotazník a kandidáti získají spolehlivé informace. Z praxe i víme, že současní zaměstnanci firmu hodnotí pozitivněji než bývalí.

Chcete svým zaměstnancům poslat náš dotazník? Kontaktujte svého garanta nebo nám napište na pomuzeme@atmoskop.cz.

LMC

 
Sdílejte
Máte sepsaný nástupní proces?
0