Atmoskop pomáhá s hledáním zlatých límečků díky novému výpisu pozic

Na Atmoskopu oslovíte napřímo IT specialisty, manažery, vědce a další odborníky. Víme, co je zajímá a jakým způsobem hledají informace o pracovních příležitostech. Tomu jsme uzpůsobili úvodní stránku v novém brandu, který vznikl na míru zlatým límečkům.

Atmoskop má přehlednější výpis pozic

Toto jsou 3 hlavní novinky ve výpisu pozic, díky kterým je Atmoskop atraktivní pro specialisty různých oborů:

1. Možnost vybrat a namíchat si kritéria dle představ kandidáta

My jim říkáme „vhodnosti“ a přibližujeme se tak potřebám kandidátů z řad zlatých límečků, kteří si hledají práci na základě svých hodnot a životních potřeb. Vhodnosti vycházejí z hodnocení zaměstnanců, kteří ve firmě pracovali nebo pracují. Jde třeba o možnost pružné pracovní doby, práci bez přesčasů, místo vhodné pro rodiče s dětmi nebo mezinárodní prostředí. Pozice se pak seřadí dle volby vhodností kandidáta.

2. Fulltextové vyhledávání

Možnost zadat si jakýkoliv název pozice nebo název firmy, vše dovede rychle k cíli. Vyhledávání funguje i v textu inzerátu, takže je možné zadat a najít třeba firemní školku, dog friendly office nebo možnost full remote režimu.

3. Filtr na mzdu

Možnost filtrovat zadáním minimální požadované hrubé mzdy. Vycházíme z řady uživatelských výzkumů, kde vidíme, že někteří lidé na nabídky bez uvedeného platu ani neodpovídají, a z dat z Jobs.cz, kde se jedná o nejpoužívanější filtr.

Kandidáti najdou výpis pozic a třídění firem hned na úvodní stránce Atmoskopu, podívejte se i vy, jak vypadá v novém.

 
Sdílejte