#36 Judita Lebová: Obchodník umí klienta nadchnout. My zodpovíme každou jeho otázku

Judita se stala šéfkou nového oddělení Product Sales v LMC. Dříve jako produktový specialista pomáhala firmám zavádět náborový systém Teamio a Jobote. A protože se osvěta ve firmách ukázala jako klíčová, vzniklo nové oddělení. Poslechněte si, jak produktoví specialisté usnadňují jednání obchodníků s klienty. A nechte se nakazit Juditiným nadšením.

Mezi produkty, klienty a obchodníky mohou vznikat třecí plochy. V LMC jsme proto vytvořili speciální oddělení, jehož úkolem je udržovat tyto tři světy v rovnováze. Judita Lebová nám prozradila, co má tým Product Sales konkrétně na starost, v čem jim pomáhají kolegyně na mateřské dovolené a proč ze svých lidí dělají ‚‚chodící encyklopedie‘‘.

„Při prodeji nejde jít cestou čistě technické znalosti produktu. Obchodník musí umět klientovi naslouchat, aktivně se zajímat, jaký řeší problém, a na ten během schůzky reagovat. My jsme mu partnerem v tom, že perfektně známe produkt. On umí klienta nadchnout, my odpovědět na každou otázku.”

Judita Lebová

Head of Product Sales, LMC

Další díly podcastu naHRávky najdete na našem webu a v podcastových aplikacích SpotifyApple Podcasts a Google Podcasts.

„Nadšený prodej stojí na tom, že obchodník věří svému produktu a ví, že pro klienta bude užitečný. Nadšení se ale nedá naučit, musí se zažít. Naší úlohou je toto usnadnit. Jakmile totiž obchodník zažije úspěšný prodej a dokáže ho zopakovat, získá komfort pro další jednání.‘‘

 
Sdílejte