#28 Lucka Musilová: Na nový způsob práce jsme si museli zvykat. Dává nám ale neuvěřitelnou svobodu

Do vánočního speciálu jsme si letos pozvali Lucku Musilovou, marketingovou manažerku LMC. Ve firmě působí už přes 4 roky a má na starost nejen tento podcast, ale i celý ekosystém médií pro personalisty. V dílu se dozvíte, co všechno do rodiny LMC médií patří, co se letos povedlo, ale i jaké změny ve firmě plánujeme v novém roce. Tak hezké poslouchání.

Poslechněte si, jak si v LMC zvykáme na vizi Work from Anywhere. Lucka v podcastu vysvětlí, jakým způsobem jsme se na tento způsob práce připravovali, co nám přináší a jak si vyhodnocujeme funkčnost režimu. Prozradí mimo jiné, který produkt čeká vizuální refresh, na co se můžou těšit návštěvníci Magazínu LMC v roce 2022. Pochlubila se i s novinkou v oblasti benefitů. Standardně máme v LMC 25 dní dovolené (místo 30, které jsou zmíněné v podcastu). Nově ale můžeme využívat neomezený počet volných dnů, tzv. happy days. Poslechněte si, jak to funguje v praxi.

Letos se nám toho povedlo opravdu hodně. Získali jsme hned několik ocenění, posunuli obsah kupředu a dostáváme pozitivní zpětnou vazbu od uživatelů. Největší radost mám ale z úplně obyčejných věcí. Třeba když mi jen tak zavolá někdo z kolegů nebo když v práci oslavíme něčí narozeniny. Těší mě naše firemní kultura.

Lucka Musilová

marketingová manažerka LMC

Další díly podcastu naHRávky najdete na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

 
Sdílejte