#25 Katka Mňuková a Petr Zedník: Naše data prozrazují, že lidé na inzeráty reagují nejčastěji od pondělí do středy

V naHRávkách jsme tentokrát přivítali hned dva produktové manažery LMC. Katku, která má už 4. rokem na starost pracovní portál Jobs.cz, a Petra, který v LMC začínal na produktu Prace.cz. Později se ale přesunul k Práci za rohem, kde je tým sestavený z lidí snad ze všech koutů Česka. Poslechněte si, jakým výzvám u obou produktů čelí a které zlepšováky pro koncové uživatele i personalisty připravili.

Katka i Petr mají v LMC na starost klíčové produkty. Proto jsme je vyzpovídali a vyzvěděli, na čem aktuálně pracují. Podělili se nejen o novinky a vylepšené funkce, které na Jobs.cz a Práce za rohem nedávno spustili. Poodkryli, jak to u nich chodí, jakým výzvám čelí nebo kdy z jejich dat kandidáti na inzeráty nejčastěji reagují. A hlavně, co dělají proto, aby v době historicky nejmenšího počtu reakcí lidí zvýšili jejich aktivitu a počet odpovědí.

Na Jobs.cz máme aktuálně největší počet inzerátů, čísla trhají rekordy a poptávka je obrovská. Na druhou stranu ochota lidí měnit práci je na historickém minimu. A pro nás je nyní výzva, jak odpovědím pomoct, jak lidi rozhýbat.

Katka Mňuková

produktová manažerka pracovního portálu Jobs.cz

Další díly podcastu naHRávky najdete na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

 
Sdílejte