#23 Dana Vyskočilová z Wunderman Thompson: Při náboru je pro mě nejdůležitější oboustranná otevřenost

Kariérní cesta Dany je od začátku velmi pestrá. Má technické vzdělání a začínala jako testerka. Postupem času se ale dostala k HR, ve kterém zůstala až do dneška. Už třetím rokem pracuje jako lovkyně talentů v jedné z nejznámějších digitálních agentur Wunderman Thompson. Podílí se i na projektu WPP Campus, který propojuje společný nábor a sdílení kandidátů u sesterských agentur. Poslechněte si její tipy, jak získat zajímavé lidi nebo jak pracovat v mezinárodním prostředí.

Dana má mnohaleté zkušenosti s náborem jak juniorů, tak expertů v oboru. Občas lidem pomůže změnit kariéru úplně od základů. Je to především díky otevřenosti, na které si při náboru zakládá. Nechce kandidátům nic lakovat na růžovo. Lidí se často ptá, co je baví a na čem by chtěli pracovat. Pusťte si nový díl naHRávek, kde Dana prozrazuje spoustu praktických rad. Třeba jak poznat talent, jak usnadnit cizincům adaptaci v českém prostředí nebo jak předcházet přetížení zaměstnanců.

Kandidátům často a ráda říkám: Teď si představte, že mám kouzelnou moc a můžu pro vás vymyslet jakoukoliv pozici. Z čeho by se měla skládat?

Dana Vyskočilová

Head of Talent Acquisition, Wunderman Thompson

Další díly podcastu naHRávky najdete na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

 
Sdílejte