#21 Milan Fridrich ze Seznam.cz: Trénujeme mnohá umění. Třeba jak propojit pracovní a osobní život nebo jak se hýbat v kanceláři

V oddělení jich je 6, říkají si trenéři a mají na starost vzdělávání přibližně dvou tisíc zaměstnanců. Milan Fridrich ze společnosti Seznam.cz pracuje v týmu trenérů už 13 let. Poslechněte si, v čem všem je u nich možné se posouvat a učit. Dozvíte se, jaké kurzy jsou aktuálně nejoblíbenější, ale také jak ve firmě probíhá školení nováčků nebo jak hodnotí a měří, zda jsou kurzy pro zaměstnance skutečně přínosné.

Když Milan Fridrich do Seznam.cz nastupoval, měla společnost přibližně 500 zaměstnanců. Jeho oddělení zajišťovalo školení jen pro obchodníky a nováčky. Dnes má na starost celé firemní vzdělávání pro 2000 lidí. Ačkoliv oddělení trenérů spadá pod Seznam.cz, fungují spíš jako externí agentura. Zaměřují se především na spokojenost zaměstnanců. Je pro ně klíčová proto, aby kolegové na školení chodili rádi a dávala jim smysl. Zjistěte, jaké workshopy aktuálně letí a jak bude podle Milana vypadat budoucnost vzdělávání.

Další díly podcastu naHRávky najdete na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

 
Sdílejte