#18 Dominika Stašková, Tesco & Lukáš Stříbrný, Česká pošta: Abyste získali šikovné brigádníky, musíte být opravdu rychlí

Tentokrát se můžete těšit hned na dva hosty ze dvou firem. Dominika pracuje v řetězci Tesco a Lukáš u České pošty. Oba ve své firmě vedou náborová oddělení a naše moderátorka Míša Raková je vyzpovídala na téma letních brigád. Poslechněte si, kde brigádníky lovit, čím je oslnit nebo jak na rychlé a účelné zaškolení.

Dominika i Lukáš se v podcastu shodují, že letos je mnohem těžší sehnat brigádníky na letní sezónu než třeba loni. V naHRávkách ale prozradí osvědčené způsoby, jak brigádníky oslovit a čím je zaujmout. Není to totiž jen hodinová sazba, ale taky délka dojíždění, flexibilita nebo i jistota, že firma dodrží, co slíbí. Další tipy už si poslechněte sami. Mimo jiné se dozvíte, proč mají obě firmy něco jako „black list“ na nespolehlivé kandidáty.

Nábor brigádníků není rychlý, ale tryskový. Je potřeba chytit příležitost za pačesy a reagovat pružně.

Lukáš Stříbrný

Česká pošta

Další epizody podcastu naHRávky najdete na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

 
Sdílejte