#17 Jana Rulíčková: Mám kolem sebe řadu schopných žen, které rozumí technice

Adient je firma z Kvasin, která vyrábí autosedadla. Ačkoliv jde o ryze technický podnik, Adient není jen pro kluky. Jana Rulíčková, která v této společnosti vede HR, to říká velmi jasně. V podcastu se navíc rozpovídala o tom, jak zvládali pandemii, o originálním přístupu k náboru i péči o zaměstnance.

Region, kde firma Adient působí, má vůbec nejnižší nezaměstnanost v Česku. Navíc nejde o jedinou společnost, která se v okolí odvětví automotive věnuje. Jana Rulíčková v podcastu vyzradila, čím se odlišují od konkurence. Prozradila také speciální přístup k náboru, díky kterému Adient využívá detailně propracovanou tréninkovou zónu pro všechny kandidáty a následně i nováčky. Poslechněte si, jak v technické firmě řeší interní komunikaci a hlídají spokojenost zaměstnanců, na které si zakládají.

Pandemie personalistům zdůraznila význam rčení neusnout na vavřínech. Připomněli jsme si, jak potřebné je stále přicházet s novým řešením a být flexibilní.

Jana Rulíčková

Adient

Další epizody podcastu naHRávky najdete na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

 
Sdílejte