#13 Miloš Myšička: Nejsme obchodníci, ale parťáci. Pomáháme personalistům, aby se ve firmách necítili jako administrativní podpora

Miloš Myšička je vedoucí Key Account manažerů a regionálních obchodníků společnosti LMC. On a celý jeho tým boří zažité představy o obchodnících, kteří prodají i to, co sami nemají. Poslechněte si, proč jim tak funguje vztah s klienty, jak řešili obchody během pandemie a kde pro svou práci hledají inspiraci.

Obchodníci z LMC se potkávají se svými klienty někdy i 3× za měsíc. Není proto divu, že mezi nimi vzniká jedinečný vztah. Miloš a jeho tým se snaží, aby byl založený především na důvěře. Aby svým klientům přinášeli nejen informace o produktech, ale taky přidanou hodnotu, jako třeba data a aktuální informace o trhu práce. V nové epizodě naHRávek najdete zákulisní informace, jak v LMC obchodníky zaučují nebo jak na vztazích s klienty pracují v online době.

Obchodníci obvykle fungují jako sólisti. U nás se ale snažíme, aby si uměli pomáhat

Miloš

Další epizody podcastu naHRávky najdete na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

 
Sdílejte