#10 Michal Šrajer: Nesnažte se offline kancelář překlopit 1 : 1 do online prostředí. Buďte kreativnější

Michal Šrajer se přes 10 let stará o to, aby byli lidé v práci šťastnější. Vystudoval matfyz, kde se pohyboval v ryze IT prostředí, pak se zaměřil na lidi a jejich spokojenost skrze spoluzaložení firmy Inmite a následně Happiness@Work. No a v dnešní době home officů se snaží propojit oba světy, aby fungovaly a aby lidé co nejméně trpěli ze vzájemného odloučení. Poslechněte si jeho zkušenosti a tipy, jak se s pandemií ve firmě poprat.

Podle Michala jsou ve firmě nejdůležitější 2 základní kameny – výsledky a lidské vztahy. Obojí musí fungovat vedle sebe. Když některá z těchto částí vypadne, začne se společnost hroutit jako domeček z karet. V době pandemie, kdy velká část lidí pracuje z domova, se nám lidský kontakt vytrácí. A i když jsme rozhovor s Michalem nahrávali už před několika týdny, jeho rady jsou dnes ještě aktuálnější. Poslechněte si, proč právě teď dopřát lidem větší volnost nebo proč si jako tým pravidelně volat 10 minut před začátkem schůzky.

Chcete spokojené zaměstnance? Tak je v prvé řadě přestaňte štvát. Zajímejte se o ně a budujte důvěru. Teprve potom můžete začít zavádět novinky.

Další epizody podcastu naHRávky najdete na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

 
Sdílejte